Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому стартувало ЗНО

04.06.2014 15:09 Текст:  Т+   T-  

 З третього червня розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. У перший день складали тестування з іноземної мови. У Хмельницькому охочих перевірити свої знання приймали шість навчальних закладів.

.

Тестування тривало дві години. Для отримання високих результатів необхідно було виконати 43 завдання різної складності.
Ми запитали абітурієнтів, чи хвилюються вони перед першим тестуванням, скільки часу вони витратили на підготування та їх плани на майбутнє.


- Я здаю англійську мову для вступу. Це не профільний предмет, але теж потрібний. Хочу вступити в Львівський національний університет. Готувалась довго: і з репетиторами, і в Інтернеті проходила різні завдання, - каже випускниця Старосинявського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» Тетяна Наумова.

- Здаю англійську поприколу, - каже Віктор Шевчук, випускник НВК №6. - Я навіть не готувався. Хочу вступити в ХНУ на управління персоналом чи щось пов’язане з радіотехнікою. Зовсім не хвилююсь, англійську й так здам. Сто балів нам вже й так дають, ще б якихось 50 набрати


На запитання «Чи готувався до ЗНО з англійської мови?» Андрій Ярема, випускник колегіума  ім. В. Козубняка №16, відповів: «Дота-2,» - і з посмішкою показав червоні пальці від гри на комп’ютері.
–    Мені не потрібно здавати англійську. Я Хочу вступити в Корейський національний університет кіберспорту. Там взагалі не потрібно здавати ЗНО. Виграю інтернешнал, а потім буде видно. Коротше, «жизнь - боль».
На тестування прийшли не лише цьогорічні випускники.


Даша, Артур та Катерина, студенти 2 курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії:
– Ми не готувались до ЗНО. Лише імпровізація. Ми вже навчаємось на другому курсі, а англійська в нас профільний предмет. То вирішили спробувати свої сили. Можливо, якщо добре здамо, то можна буде спробувати себе в чомусь іншому, пошукати щось краще. Типу щось пов’язане з туризмом чи медициною.Газета ВСИМ
Тетяна ЖИТНЮК, Ганна НЕСТЕРУК. Фото Тетяни ЖИТНЮК

Опубликовано : 04.06.2014 15:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів