Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Лікар-нейрохірург Борис Ткач подав документи на посаду директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

04.06.2014 17:57 Текст:  Т+   T-  

 За його словами, відповідне доручення особисто дав голова облдержадміністрації Леонід Прус після сьогоднішньої співбесіди.

“Під час співбесіди Прус попросив дати оцінку стану охорони здоров’я області і окреслити шляхи вирішення проблем галузі. Потім він сказав, щоб

 я подав документи на керівника департаменту охорони здоров’я. Мені важко судити, що це означає: чи це призначення, чи просто відбір претендентів на згадану посаду”, – зауважив він.

Водночас Ткач назвав себе “незручним кандидатом” для влади. І вже придумав, як боротиметься з корупціонерами у білих халатах.

“Мені дорікають, що ворон ворону ока не виклює. Це неправда, оскільки є багато нормальних медиків. Вважаю, що має працювати суд лікарської честі, який даватиме оцінку недобросовісним медикам”, – додав він.

Також Ткач не проти, щоб пацієнти віддячували лікарям, але без штучно створених умов для цього.

“Склалася така думка, що, коли потрапляєш до лікарні, ти повинен плати гроші. На мою думку, якщо лікар фахово зробив свою справу і людина після цього якось захоче віддячити, то це її право. Однак, коли пацієнта ставлять в умови, мовляв, поки не заплатиш – нічого не робитимемо, тоді це недопустимо. До речі, у моїй практиці були різні подяки, починаючи від грошей і закінчуючи дитячим малюнком”, – наголосив претендент.

Як відомо, на посаду головного ескулапа області претендує три кандидати: екс-керманич медиків краю за часів губернатора Гавчука Микола Янчук, лікар-нейрохірург обласної лікарні Борис Ткач і лікар отоларинголог Дунаєвецької ЦРЛ Олег Купчик.http://ngp-ua.info/

 
Опубликовано : 04.06.2014 17:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів