Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Бійцям елітного хмельницького спецпідрозділу необхідна професійна військова техніка

07.06.2014 09:18 Текст:  Т+   T-  

 Бійці восьмого окремого полку спеціального призначення елітної військової частини А-0553 перебувають у гарячих точках Сходу України. Тут вони захищають Батьківщину від агресора.

 Командир 8 полку спеціального призначення Олег Н.(прізвище не вказуємо через можливе переслідування родини командира – НГП) зазначив, що військовим конче необхідні пристрої нічного бачення, тепловізори та GPS- навігатори. Проте наголошує, що їм не підходять любительська техніка, а потрібна справжня військова.

“Професійні пристрої нічного бачення коштують від 25 тисяч гривень і більше, тепловізори від 8 тисяч доларів, а навігатори від 5 тисяч гривень.  Дешевші не виправдовують себе, люди витратять кошти, а ми ними користуватися не будемо. Тому прошу, якщо хтось й хоче допомогти військовим, то купуйте справжню високо професіональну техніку”, – заявив командир.

Також бійцям елітного підрозділу необхідні «розгрузки» – спеціальні жилети з багатьма карманами для складання боєприпасів та зброї. За словами Олега Н. таких жилетів потрібно багато – до 300 штук, вони мають бути зручні та місткі.

Тим, хто бажає допомогти бійцям 8 окремого полку спецпризначення, що зараз перебуває на Сході України, просимо звертатися до офіцера регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, підполковника Андрія Агєєва за телефоном097-748-03-74.

Довідка НГП. Восьмий окремий полк спецпризначення вважається елітним військом, адже його солдати та офіцери постійно проходили тренування з бойової підготовки та неодноразово приймали участь у бойових діях в різних куточках світу. Полк в основному складається з розвідників та інженерів-саперів. Особовий склад екіпірований та озброєний штатною зброєю.

Фото Анни Мельник

Фото Анни Мельник

Опубликовано : 07.06.2014 09:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів