Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

“Хмельницькрибгосп” звинувачує “рибалок” Ядухи у грабунку малька риби

10.06.2014 09:53 Текст:  Т+   T-  

 ВАТ “Хмельницькрибгосп” звинувачує ДП “Селекційно-генетичний центр по рибництву «Поділля» у грабунку малька риби.

Про це НГП розповіли місцеві рибгоспники.

 З їх слів, 4 червня приблизно о 8 ранку на територію Ярославського риборозплідника а саме на нерестяні стави, що в с. Ярославка Летичівського району, які використовується ВАТ «Хмельницькрибгосп» у своїй господарській діяльності (на підставі державного акту на право постійного користування на земельну ділянку ІІ-ХМ №000370), самовільно без дозволу заїхав на своєму автомобілі директор державного підприємства “Селекційно-генетичний центр по рибництву «Поділля» Кізюн Роман Миколайович та з ним приблизно тридцять невідомих осіб.

 
“Після чого без будь-яких повноважень та? не маючи жодних документів? відкрили шлюзи на дамбі, які стримують воду зі ставка та рибу в ній, в результаті чого зі ставка разом з водою витік весь мальок (зарибок) риби. Вкотре своїми неправомірними діями працівниками державного підприємства “Селекційно-генетичний центр по рибництву «Поділля» було заподіяно матеріальну шкоду ВАТ «Хмельницькрибгосп». У той же час працівниками ВАТ «Хмельницькрибгосп» були викликані працівники міліції. По приїзду на місце події працівники міліції Летичівського району Хмельницької області відібрали пояснення та поїхали”, – йдеться у повідомленні.
 
У ВАТ “Хмельницькрибгосп” наголосили, що на сьогодні вони не бачать реальних дій з боку правоохоронних органів, органів державної влади скерованих на протидію “неправомірній, злочинній діяльності працівників ДП «СГЦР «Поділля» щодо ВАТ «Хмельницькрибгосп”.
 
Як повідомляв НГП, працівники ВАТ “Хмельницькрибгосп” звинувачують екс-губернатора Хмельницької області Василя Ядуху у створенні організованої злочинної групи, яка протягом останніх грабувала підприємство.
 
Опубликовано : 10.06.2014 09:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів