Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому формують спецпідрозділ для АТО

15.06.2014 18:26 Текст:  Т+   T-  

 

Спеціальний підрозділ міліції особливого призначення «Богдан» обласного управління МВС відправлять воювати у східні регіони України.

 «Наказом Міністра внутрішніх справ України у Хмельницькій області розпочато формування спецпідрозділу міліціїБогдан. До його складу зараховуються лише добровольці віком від 19 до 45 років, які виявили бажання взяти участь в антитерористичній операції у східних областях України»,  розповідає радник начальника управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Дремлюга.

Підрозділ проходитиме навчання на базі Центру профпідготовки обласного управління МВС і нестиме службу по охороні громадського порядку до необхідності виїзду для участі в антитерористичній операції.

 

«Громадяни, які виявили бажання і пройдуть військово-лікарську комісію, будуть зараховані на посади співробітників міліції сержантського та офіцерського складу з відповідним грошовим утриманням. Сержантський склад отримуватиме від чотирьох тисяч гривень, а офіцерський — від п'яти-шести тисяч гривень. Крім того, особовий склад під час участі в АТО отримуватиме надбавку в розмірі100% посадового окладу  і статус учасника бойових дій»,  запевняє радник начальника обласного управління міліції.Газета Е

Опубликовано : 15.06.2014 18:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів