Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Укртелеком запрошує кращих студентів на стажування

21.08.2014 12:28 Текст:  Т+   T-  

 Оператор посилює співпрацю зі студентами та випускниками вищих навчальних закладів України. Наразі компанія пропонує для молоді кілька форматів взаємодії: практику, стажування та освітній проект.

 Укртелеком продовжує розпочату цього року трансформацію бізнесу. Оновлення команди за рахунок молодих та перспективних фахівців є однією із складових роботи з управління та розвитку персоналу. Компанія запрошує студентів останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів ближче познайомитися з Укртелекомом та можливо у майбутньому стати членом команди національного оператора. Маючи багаторічний досвід співпраці з провідними вищими навчальними закладами, Укртелеком підтримує бажання студентів у проходженні щорічної виробничої практики в компанії.

«Ми продовжуємо системну та послідовну роботу з молодими спеціалістами, оскільки переконані, що молодь – це майбутнє нашої компанії, – розповідає директор з управління персоналом та організаційного розвитку ПАТ «Укртелеком» Тетяна Петрук. – Усі практиканти та стажери після знайомства з Укртелекомом у перспективі можуть приєднатися до нашої команди або поповнити кадровий резерв. Ми готові стати першим робочим місцем для талановитої молоді і забезпечити її необхідною підтримкою та поділитися професійним досвідом».

Додатково компанія запроваджує програму стажування для активної молоді – студентів 3-5 курсів університетів. Мета цієї програми полягає у надання можливості молодим фахівцям застосувати на практиці університетські знання та спробувати свої сили у реальній щоденній роботі разом із досвідченими наставниками. Запит на стажерів формують бізнес-підрозділи оператора. Заповнити анкету на проходження стажування можна за посиланням http://www.ukrtelecom.ua/about/today/career/form

Також Укртелеком планує ще один вид співпраці з молоддю – це освітній проект, який поєднає отримання теоретичних знань про специфіку ринку телекомунікацій й практичні навички при вирішенні бізнес-кейсів. До участі у проекті запрошуються фахівці з менеджменту, фінансів, маркетингу, управління персоналом, інформаційних технологій, юриспруденції тощо. Проходження такого навчання дозволить молодим спеціалістам у подальшому приєднатися до проектів компанії у якості стажера чи постійного працівника. .

Питання щодо проходження практики, стажування та участі в освітньому проекті можна надсилати на адресу: students@ukrtelecom.ua

За анонсами щодо ініціатив Укртелекому для молоді можна слідкувати у групах оператора в соціальних мережах: Twitter, Facebook, Вконтакте

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

Компанія СКМ - професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійної, електроенергетичної і фінансової, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глиновидобутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, машинобудуванні й транспортному бізнесі. 04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.

До складу Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший український міжнародний банк і Ренесанс-Капітал, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво мінеральної

Опубликовано : 21.08.2014 12:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів