Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ПАСАЖИР ПОВИНЕН МАТИ КВИТОК

21.08.2014 15:00 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало районним, міським та селищним радам посилити контроль за перевізниками на відповідній території.

 Відділення встановило, що більшість перевізників, які здійснюють діяльність на території Хмельницької області, не видають пасажирам квитки на проїзд.

Квиток на проїзд - це документ установленої форми, який підтверджує факт укладення договору на проїзд в автобусі та на перевезення багажу з моменту його придбання.

Квиток на проїзд підтверджує право пасажира пред'явити претензію перевізнику за неякісні послуги, зажадати повернути сплачені гроші; є підтвердженням витрат пасажира на проїзд. Відповідно до чинного законодавства, обов'язок пасажира - мати квиток. За відсутність квитка на нього може бути накладено адміністративний штраф.

Крім того, квиток є первинним документом, що підтверджує витрати працівника під час відрядження. Працівник має право на відшкодування витрат на проїзд, якщо подасть до бухгалтерії квиток з відповідного маршруту.

Невидача квитків перевізниками може містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем в межах окремого маршруту руху, та призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Ради мають здійснювати контроль, спрямований на захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування, зокрема, щодо проведення видачі квитків пасажирам суб’єктами господарювання - перевізниками на відповідній території.

Опубликовано : 21.08.2014 15:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів