Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Вироком Хмельницького міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним колишнього директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (заволодіння чужим м

21.08.2014 15:07 Текст:  Т+   T-  

 Вироком Хмельницького міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним колишнього директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (заволодіння чужим майном у

  великих розмірах), ч.1 ст.209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) та ч.2 ст.366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Про це повідомив процесуальний прокурор у кримінальному провадженні Віталій Балюк.

Він зазначив, що досудовим слідством, яке здійснювалось слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області, встановлено факт підробки засудженим документів про нібито постачання та монтаж нових компресорів для ремонту системи вентиляції у Хмельницькому обласному перинатальному центрі. На підставі цих фіктивних документів заволодів бюджетними коштами у сумі близько 300 тисяч гривень, які надалі легалізував.

Колишнього керівника ТОВ засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати адміністративні посади строком на 2 роки та 4250 гривень штрафу. Його звільнено від відбування основного виду покарання з іспитовим строком 3 роки.

Як поінформував Віталій Балюк, винний повністю відшкодував завдані державі збитки.

 

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 21.08.2014 15:07   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів