Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

В Хмельницькому відкрито нове відділення ПриватБанку в новому торговому центрі “АГОРА”

21.08.2014 15:25 Текст:  Т+   T-  

 Нещодавно в м.Хмельницькому розпочало роботу нове сучасне відділення ПриватБанку в мальовничому мікрорайоні “Озерна” на території щойно збудованого торгового центру “Агора”. Концепція нового торгового комплексу реалізована у однорівневому форматі (тільки 1-й поверх), всі магазини та установи мають окремі входи

 А в новому відділенні ПриватБанку реалізовано нову концепцію трасформенного оформлення. Цей формат дозволяє оперативно в реальному часі змінювати план відділення, переставляючи перегородки, та локацію рекламного оформлення, яке також легко переноситься.

“Наше відділення сьогодні найсучасніше в області, тут реалізовані всі останні інновації ПриватБанку від планшетного обслуговування та цілодобової зони обслуговування 24/7 до нової концепції трансформування кімнат, робочих місць та рекламного оформлення, - розповідає керівник Хмельницького відділення “Агора” Володимир Головко. - Нашим клієнтам буде цікаво приходити через певний час та бачити зміни не тільки технологічні, а й візуальні. До речі, скоро на наших пересувних перегородках з’явиться ще й живий зелений дизайн”.

 

Нагадаємо, що іноваційне планшетне обслуговування в ПриватБанку перш за все орієнтоване на клієнта. Працівник ПриватБанку на планшеті наочно демонструє весь процес проведення операцій, щоб клієнт те саме зміг самостійно повторити через програмні додатки для віддаленого обслуговування на власному планшеті, смартфоні або комп’ютері. Системи самообслуговування в ПриватБанку стають все популярніші. Наприклад: з початку року кількість клієнтів що користуються Приват24 в Хмельницькій області збільшилась на 30%, а кількість операцій в терміналах самообслуговування сягнула 1,2 млн. транзакцій в місяць.

 

В Хмельницькій області сьогодні працюють 68 відділень ПриватБанку, 15 з них облаштовані зоною самообслуговування 24/7, банкоматів 242 шт., (нагадаємо, що клієнти ПриватБанку можуть знімати готівку у банкоматах інших банків без комісії. Комісію сплатить ПриватБанк), а терміналів самообслуговувавання встановлено 400.-- 

З повагою, Валерій Іванюк
пресс-центр ПриватБанку, Хмельницька філія
тел.: (0382) 78 30 78
моб. (092) 211 28 07
Skype: hm110374ivv

ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Опубликовано : 21.08.2014 15:25   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів