Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

За фактом отримання шляхом обману понад 90 тис грн одноразової грошової допомоги розпочато кримінальне провадження

21.08.2014 15:48 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України розпочала кримінальне провадження стосовно колишнього військовослужбовця однієї з військових частин Хмельниччини,

 який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

У ході перевірки додержання вимог бюджетного законодавства встановлено, що громадянин Т., діючи з корисливих мотивів, використав завідомо підроблений документ щодо отримання ним травми під час виконання обов’язків військової служби.

Як повідомив начальник відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури регіону Євген Гладій, на підставі поданих до Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії документів колишній військовик незаконно отримав в обласному військовому комісаріаті понад 90 тис грн одноразової грошової допомоги, яка передбачена у разі інвалідності військовослужбовця. Цими коштами він розпорядився на власний розсуд.

Відомості про вказаний злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове розслідування.

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Західного регіону України

з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

Опубликовано : 21.08.2014 15:48   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів