Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Дитячі малюнки надають моральну й духовну підтримку захисникам Вітчизни

28.08.2014 15:40 Текст:  Т+   T-  

Декілька місяців поспіль волонтери по всій Україні докладають титанічних зусиль, щоб одягнути, нагодувати і навіть переозброїти наше військо. Але для захисників Вітчизни неймовірно важливою є моральна підтримка. Їм вкрай необхідно знати, що про них пам’ятають та чекають. І тому особливої коштовністю для військових є листи та дитячі малюнки. 

 Отримати дитячий малюнок або лист вважається великою удачею і радістю. Ці вісточки з мирного життя військовослужбовці дбайливо зберігають якомога ближче до серця або ховають у каску. У солдатів навіть з’явилася така прикмета: якщо у тебе з собою є малюнок або лист, то з тобою нічого не станеться, ти повернешся додому живим і здоровим — хлопці вважають дитячі малюнки своїми оберегами.

Волонтери, які прориваються з посилками в зону АТО, розповідають безліч історій про те, з яким нетерпінням солдати розкривають коробки і насамперед шукають малюнки. Потім разом сідають і читають листи. Витвори дитячого мистецтва піднімають нашим хлопцям настрій, надихають їх на мужні вчинки й рятують життя. Принаймні, солдати в це вірять.

 

Гартовані вогнем герої

На території міста танк перетворюється з грізної броньованої машини в беззахисний шматок заліза: цю аксіому не раз підтверджували у світових конфліктах. Але, як виявилося, всі стереотипи можуть зламати професіонали військового мистецтва. І саме це зробили екіпаж танку Т-64 у складі командира — молодшого сержанта Сергія Ісаєва, навідника солдата Ігоря Іванченка і механіка-водія солдата Євгенія Мартинюка.

Того ранку екіпаж отримав бойовий наказ підтримати вогнем один із підрозділів, який повинен був зачистити вогневі позиції терористів, що розташовувалися у житлових будівлях. Військовослужбовці наштовхнулися на справжню стіну вогню: по них била мінометна батарея, з підвалів, з дахів стріляли гранатомети, кулемети, снайпери. Місто постійно обстрілювали гаубиці і реактивні системи залпового вогню російських військ. Велику частину того «свинцевого дощу», що могла б отримати наша піхота, прийняв на себе Т-64 молодшого сержанта Ісаєва. Бойова машина була практично повністю пошкоджена, але, не зважаючи на це, екіпаж із бою не вийшов, і чергова контратака російських найманців була відбита. Лише тоді поранених командира екіпажа та навідника евакуювали до військового шпиталю.

Ось так у кривавих боях з російськими найманцями та терористами народжуються нові Герої, люди, які вже сьогодні творять історію своїми вчинками.

 

Регіональний медіа-центр Міноборони України.

Опубликовано : 28.08.2014 15:40   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів