Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На київських ринках дешевшає виноград

09.09.2014 10:03 Текст:  Т+   T-  

 Ще двома тижнями тому вартість винограду була вищою, ніж роком раніше. Але вже станом на 8 серпня ситуація вирівнялася. І нині жителі столиці можуть обирати виноград із широкого асортименту за доступними цінами.

 Як повідомили ІА «Агравері» в адміністрації ринку «Столичний», сезонний фактор став головним у формуванні цін.

«На сьогодні обсяги винограду на ринку зрости утричі порівняно із ситуацією двома тижнями раніше, — говорить заступник директора ринку «Столичний» В’ячеслав Забєлін. — Звичайно, що при такому насиченні, ціна почала знижуватися. Адже тепер споживач диктує умови і не готовий платити більше. Тож виробники змушені знижувати ціну».

Головними постачальниками винограду в Київ традиційно є Одеська область та Молдова.

«Крим і раніше не був ключовим постачальником столового винограду, тож після анексії ситуація не зазнала значних змін. Традиційно виноград надходить до нас із Одеської області та Молдови. Остання, до речі, дуже зацікавлена в українському ринку, адже європейський споживач більш вибагливий до якості, ніж наші співвітчизники. Тож молдавські виробники великий відсоток вирощеного винограду прагнуть реалізувати саме у нас», — пояснив він.

За даними моніторингу, проведеного ІА «Агравері», станом на 8 вересня вартість винограду на столичному ринку стрімко пішла вниз. Зокрема, якщо ще у п’ятницю виноград (Молдова) коштував 16—23 грн/кг, то нині його вартість — у межах 11—14 грн/кг. Виноград (інший) трохи підвищив мінімальну ціну з 10 до 12 грн/кг, проте відчутно знизив середню і максимальну, які станом на 5 вересня тримались позначок 16 і 23 грн/кг відповідно. Нині середня ціна — 13,5 грн/кг, максимальна —15 грн/кг.

 

 Наталія Крамаренко

Опубликовано : 09.09.2014 10:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів