Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

У Слов'янську відбулася чергова ротація хмельницьких працівників ДАІ (Фото)

09.09.2014 15:43 Текст:  Т+   T-  

 Начальник управління ДАІ УМВС України в Хмельницькій області Дмитро Кийов особисто супроводив у зону проведення антитерористичної операції 15 своїх підлеглих, 

 замінити на бойовому посту колег, котрі уже місяць забезпечують правопорядок у Слов‘янську.

— Хотів особисто переконатися у яких умовах живуть мої працівники, чи вистачає їм харчування, чи справляються з поставленими завданнями. Сидячи у кабінеті на відстані, цього неможливо зробити, тому і намагаюся кожну ротацію проводити особисто, адже я несу відповідальність за кожного з них, — говорить Дмитро Володимирович.

Зустріч колег була теплою. Ті, хто щойно приїхав з дому, розповідали про новини з малої Батьківщини, а ті, які уже місяць несли службу у небезпечній зоні, ділилися особливостями служби та хитрощами виживання.

На завершення короткої зустрічі бійці спільними зусиллями накрили нехитрий обідній стіл. Ділилися, хто чим мав. Хтось ніс шматок купленої в магазині ковбаси, а хтось — привезеними з дому домашніми стравами.

Працівник ДАІ з Шепетівки Сергій Шимчук несе службу в зоні АТО уже вчетверте. Цього разу він залишився в Слов‘янську старшим групи хмельничан. Каже, інакше і бути не може, адже його син уже кілька місяців воює за Україну десь під Луганськом. У такій ситуації соромно батькові сидіти вдома у комфорті, коли рідна дитина ризикує життям у боротьбі за майбутнє країни.

Про своїх підлеглих, які несуть службу у зоні АТО Дмитро Кийов розповідає з особливою гордістю. Адже про них у Слов‘янську відгукуються лише позитивно, причому, як військові, так і колеги з інших областей та місцеві мешканці.

Опубликовано : 09.09.2014 15:43   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів