Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Передвиборчі війни. Віктор Коліщак почав «мочити» Сергія Лабазюка

09.09.2014 17:06 Текст:  Т+   T-  

 Віктор Коліщак вже вкотре вирішив випробувати долю у виборчих перегонах до українського парламенту. Про це свідчила поява його біг-бордів з привітаннями до Дня Незалежності, а тепер – і сюжети на «підконтрольному» йому телеканалі «33 канал» проти діючого нардепа

 Сергія Лабазюка.

Віктора Коліщака у Хмельницькому часто називають «постійним кандидатом». Він кілька разів безрезультатно балотувався на посаду хмельницького міського голови. У 2012 році, будучи головою Хмельницької РДА, спробував підкорити Верховну Раду України, але програв Сергію Лабазюку. Зараз Віктор Михайлович, ймовірно, хоче взяти реванш, тому й вирішив знову балотуватися до парламенту. 

Впевненість у перемозі Віктору Коліщаку додає й те, що його, найвірогідніше, підтримає президентська партія «Блок Петра Порошенка» разом з адмін ресурсом. Кажуть, що Віктор Михайлович уже їздив до свого друга Віктора Балоги, з яким колись будував партію «Єдиний центр». Домовлявся про фінансування своєї виборчої кампанії, адже власних коштів, звичайно, не вистачить. 

Звісно, усе залежатиме від професійності тих команд, які працюватимуть на обох кандидатів. Але те, що на 188 виборчому окрузі буде гаряче і розгортатимуться неабиякі «баталії» - це уже майже доконаний факт.Як поєднуються між собою війна, демократія і революція? Погано поєднуються. На практиці - майдан прогнав Януковича, але не скинув злочинну владу. 
У після день Незалежності врешті сталося те, що обіцяв Петро Порошенко. Він таки розпускає парламент на усі чотири сторони…

Відтак, що ми оберемо, із тим доведеться жити!!! ВР 7 скликання тепер складається із нардепів з причепом в.о…. Вибирати новий парламент будуть 26 жовтня. Президент закликає до очищення старої ради від зрадників, прислужників і політичних небіжчиків.
Нашим обранцям пасує задуматись, де брати голоси, що компенсують їхнього зневіреного електорату. Задуматись варто і виборцям, аби до парламентського ковчегу не проскочили старі і добрі депутати… в овечій шкурі.

Когось із народних ми вже й не побачимо. А хтось спробує щастя знову, усіма правдами і не правдами….Дійсно кому війна, а кому вибори рідні….
Ще під час революції гідності молодому і героїчному обранцю Лабазюку не раз гикнулося. Досі Народний не може пояснити простому і смертному виборцю чому голосував 16 січня за диктатуру. 

Закон «Колесніченко-Олійника», який відразу нарекли «диктаторським», підтримали шестеро Хмельницьких депутатів. Люди мають знати в обличчя своїх «героїв». 
Коло замкнулося…Перевибори проведуть за старим виборчим законом. У парламент можуть потрапити колишні партії, або мажоритарники, які витратять на підкуп і замолювання старих гріхів тисячі гривень. Потім вони ж в парламенті будуть «відбивати» свої гроші через прийняття потрібних собі злодійських законів. Коло замкнулося.https://www.facebook.com/podilskainfo?fref=nf

Опубликовано : 09.09.2014 17:06   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів