Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому підручників для 6-х класів немає ні в школах, ні в книгарнях

10.09.2014 10:49 Текст:  Т+   T-  

 Навчання у хмельницьких школярів вже розпочалося, але вчитися немає з чого. Шкільна програма у шестикласників нова, а підручники є тільки старі. В управління освіти кажуть, що книги мають бути до кінця жовтня.

 За новою програмою школярі вчаться з 2012 року. У школи почали завозити нові підручники. З новими книгами уже перший, другий та п’ятий класи, а на цей навчальний рік мали надрукувати підручники і для третього та шостого класів. Але вже другий тиждень хмельницькі учні не мають обіцяних підручників.
Про проблему, з якою зіткнулися школярі, «ВСІМ» повідомила мама шестикласника з середньої загальноосвітньої школи №6.
- П’яті класи отримали свої нові підручники. А шостим видали підручники з минулого року, хоч навчатися вони мають за новими, - каже мама шестикласника Олена. – Для деяких предметів нам сказали завести товсті зошити. Думаю, це потрібно для того, аби школярі конспектували те, чого нема в старих книжках.
В управлінні освіти пояснюють, що підручники друкують у Києві за замовленням Міністерства освіти і розсилають в регіони. Освітяни обіцяють, що до кінця жовтня література для шестикласників все-таки з'явиться. Поки ж шестикласникам викладають новий матеріал за допомогою старих посібників.
-Поки є тільки електронний варіант нових підручників, - каже заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк. - Проблема в тому, що підручників за новою програмою друкують і видають безкоштовно усім навчальним закладам. З Міносвіти їх постачають на обласне управління, а потім їх видають у школах. Зараз ми їх ще не отримали. Старі підручники частково збігаються з новою програмою. Використовуємо поки що їх, але діти навчаються за новою програмою. В продажі літератури також ще немає. Нам сказали, що до кінця жовтня підручники будуть.

Газета "ВСИМ"

Опубликовано : 10.09.2014 10:49   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів