Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Виконком Хмельницької міськради причетний до летальної ДТП у Лезневе?

10.09.2014 11:20 Текст:  Т+   T-  

 Провів заслуховування щодо розслідування дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 11 червня 2014 року в Хмельницькому за участю автобуса ПАЗ-3205, що є перевізником ПМП “Купава”.

 На даний час отримано всі висновки експертиз, що дає можливість слідчим до кінця вересня направити кримінальне провадження до суду.

Потерпілі можуть заявити цивільний позов у кримінальному провадженні, звернувшись до слідчого ОВС або з відповідним позовом до суду. Поки що залишається невирішеним питання про позбавлення ліцензії на перевезення ПМП “Купава”, але тримаю руку на пульсі та сподіваюся, що суд вищої інстанції прийме рішення на користь “Укртрансінспекції” та скасує ліцензію ПМП “Купава”.

Крім того, під час розслідування кримінального провадження встановлено факти порушень з боку організатора перевезень-виконавчого комітету Хмельницької міської ради, які викладені в акті комісії по розслідуванню дорожньо-транспортних пригод. Зазначений акт направлено для вивчення в прокуратуру Хмельницької області.

Стан розслідування обговорювався з Дмитром Беспаловим, який активно переймається долею потерпілих і наведенням порядку у сфері перевезень.http://ngp-ua.info/2014/09/16629

Опубликовано : 10.09.2014 11:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів