Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Офіс "Подільських інтелектуальних систем" обшукали

10.09.2014 10:23 Текст:  Т+   T-  

 Керівництво приватного підприємства "Подільські інтелектуальні системи" заявляє, що податкова міліція намагається завадити їхній роботі. Днями одночасно обшукали одразу три офіси.

 Підприємство "Подільські інтелектуальні системи" надає  послуги доступу до мережі інтернет і кабельного телебачення. Має філії в   Кам'янці-Подільскому, Дунаївцях, Кіцмані та Чернівцях. Люди, які несподівано навідались до офісу, назвалися працівниками податкової і показали  постанову суду на обшук приміщення за адресою вул. Дружби народів, 7 . За словами власника,  у цьому приміщенні багато різних представництв і де конкретно мав проводитися обшук в постанові вказано не було. 

Непрохані гості вилучили усю документацію та комп’ютерну техніку. Як запевняє директор підприємства, детального опису не проводили. У результаті обшуку інших приміщень, також вилучено документацію. Список теж не складали, тому, що конкретно забрали не відомо.  Крім того, з 19:00 до часу ночі проводився обшук серверної.

В Головному управлінні державної фіскальної служби у Хмельницькій області нам повідомили, що згадане підпприємство  підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.  Аби не перешкоджати нормальній діяльності  «Подільських інтелектуальних систем», кажуть, в роботу серверів не втручалися.  До того ж, слідче управління фінансових розслідувань провело зустріч з керівництвом компанії. Запевняють, їм запропоновано взяти участь в огляді вилученого майна, а також надати доступ до білінгової системи для реальної оцінки розрахунків за послуги споживачів.33 канал

Опубликовано : 10.09.2014 10:23   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів