Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Офіс "Подільських інтелектуальних систем" обшукали

10.09.2014 11:23 Текст:  Т+   T-  

 Керівництво приватного підприємства "Подільські інтелектуальні системи" заявляє, що податкова міліція намагається завадити їхній роботі. Днями одночасно обшукали одразу три офіси.

 Підприємство "Подільські інтелектуальні системи" надає  послуги доступу до мережі інтернет і кабельного телебачення. Має філії в   Кам'янці-Подільскому, Дунаївцях, Кіцмані та Чернівцях. Люди, які несподівано навідались до офісу, назвалися працівниками податкової і показали  постанову суду на обшук приміщення за адресою вул. Дружби народів, 7 . За словами власника,  у цьому приміщенні багато різних представництв і де конкретно мав проводитися обшук в постанові вказано не було. 

Непрохані гості вилучили усю документацію та комп’ютерну техніку. Як запевняє директор підприємства, детального опису не проводили. У результаті обшуку інших приміщень, також вилучено документацію. Список теж не складали, тому, що конкретно забрали не відомо.  Крім того, з 19:00 до часу ночі проводився обшук серверної.

В Головному управлінні державної фіскальної служби у Хмельницькій області нам повідомили, що згадане підпприємство  підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.  Аби не перешкоджати нормальній діяльності  «Подільських інтелектуальних систем», кажуть, в роботу серверів не втручалися.  До того ж, слідче управління фінансових розслідувань провело зустріч з керівництвом компанії. Запевняють, їм запропоновано взяти участь в огляді вилученого майна, а також надати доступ до білінгової системи для реальної оцінки розрахунків за послуги споживачів.33 канал

Опубликовано : 10.09.2014 11:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів