Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Військова комендатура чекає наказу вирушити на схід

10.09.2014 13:10 Текст:  Т+   T-  

 Непередбачена та неочікувана агресія східного сусіда внесла свої корективи в навчання курсантів та офіцерів прикордонної академії. 

 Про це говорили на підсумково-методичному зборі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Аналізували зроблене, розставляли майбутні пріоритети у зв'язку із ситуацією, яка склалася.
Непередбачена та неочікувана агресія східного сусіда внесла свої корективи в навчання курсантів та офіцерів прикордонної академії. Так минулого місяця із добровольців було сформовано оперативну - бойову прикордонну комендатуру. Вже найближчим часом вояки поїдуть захищати наші рубежі.
Агресія на сході ставить нові завдання перед майбутніми прикордонниками, а сьогодні курсантами. Тому довелося змінювати навчальні програми. Більше уваги приділятиметься військовій справі, тактичним заняттям. Не обійшовся навчально методичний збір і без нагородження кращих викладачів, офіцерів та їх підрозділів.
В академії готові прийняти виклики, які ставить перед ними сьогодення. Випускники, курсанти на кожній ввіреній їм ділянці з честю несуть звання прикордонника. 

Опубликовано : 10.09.2014 13:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів