Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Працівники ДСО на "гарячому" затримали злодія, який під ранок внадився до охоронюваної палатки

10.09.2014 13:45 Текст:  Т+   T-  


Три хвилини знадобилося групі затримання Державної служби охорони,щоб затримати чоловіка, який під ранок проник до торгівельного намету на літньому майданчику.

Швидке реагування міліціонерів служби охорони врятувало власників торгівельної точки від злочинних посягань.

 Хмельницького відділу ДСО отримав повідомлення, що на літньому торгівельному майданчику, який знаходиться в мікрорайоні Озерна, нишпорить невідомий чоловік. За лічені хвилини екіпаж Державної служби охорони прибув на місце пригоди.

Під’їхавши до магазину, працівники охорони побачили, що всередині торгівельної палатки нишпорить невідомий. Чоловік навіть не здогадувався, що така палатка перебуває під надійною охороною і, у разі незаконного проникнення, правоохоронці миттєво приїдуть на місце виклику.

Дотримуючись правил особистої безпеки та діючи професійно, наряд групи затримання здійснив заходи, які унеможливили втечу „нічного візитера”. На місце події також прибула слідчо-оперативна група відділку міліції і власник приміщення.

Через кілька хвилин 35-річний „непроханий гість” вже був у кайданках і відповідав на запитання міліціонерів. Згодом чоловіка було доставлено в медичний заклад для визначення рівня алкогольного сп’яніння, а згодом у відділок міліції - для подальшого розгляду обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

- Надійний захист від злодія – озброєний наряд групи затримання, - вкотре наголошує заступник начальника Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Анатолій Йосипович Гонгало та радить обладнати своє житло та інші приміщення засобами охорони ДСО.

Для отримання консультації про послуги Державної служби охорони необхідно зателефонувати за безкоштовними номерам телефону 0 800 502 220 або 0 800 211 000 чи звернутися безпосередньо до УДСО в Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 6/1.

 

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області

Опубликовано : 10.09.2014 13:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів