Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині прокуратурою попереджено незаконне привласнення гуртожитку

10.09.2014 19:14 Текст:  Т+   T-  

 За активної позиції органів прокуратури Хмельницької області не допущено порушення прав більше 30 мешканців двоповерхового гуртожитку, загальною площею понад 600 кв. метрів, розташованого у приміському селі неподалік обласного центру.

 задоволено позов прокурора Хмельницького району, пред’явлений в інтересах сільської ради та жителів згадуваного гуртожитку, до державного реєстратора Хмельницької РДА і районного кооперативно-державного міжгосподарського будівельно-монтажного об’єднання „Райагробуд”. Таким чином визнано незаконними дії державного реєстратора при внесенні змін до установчих документів „Райагробуду”, де це об’єднання неправомірно було визначено правонаступником державного підприємства, якому й належав раніше гуртожиток.

З’ясувалось, що саме встановлення за об’єднанням „Райагробуд” правонаступництва ставало підставою для його неодноразових звернень до суду з питань визнання права власності на гуртожиток та виселення мешканців. Однак у задоволенні цих позовних вимог судом відмовлено.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 10.09.2014 19:14   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів