Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Старокостянтинові презентували книгу Тетяни Бондарчук

10.09.2014 19:57 Текст:  Т+   T-  

  Дружини героя Небесної сотні, свободівця Сергія Бондарчука Тетяни Кохання розстріляне снайпером. Сергій Бондарчук очолював Старокостянтинівську міську організацію націоналістів, був помічником – консультантом народного депутата Ігоря Сабія. Свободівець загинув 20 лютого. Він не йшов у наступ, снайперська куля поцілила йому в серце, коли Сергій Михайлович виносив поранених з вулиці Інституцької. 

   На презентацію книги прийшли чисельні гості – це друзі родини, учні Сергія Бондарчука, колеги, і просто містяни котрі шанують пам’ять старокостянтинівського вчителя, який своє життя віддав за українську державу. Прибув і лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок

   “Сергій Бондарчук пішов з життя захищаючи Україну. Сьогодні у нас вже сотні таких як він. Ми повинні продовжувати ту справу, заради якої ці люди жили, горіли. Вони – дороговказ, вони беззастережно любили свою Вітчизну, свою родину, свій дім. Це герої України, герої нашого народу. Ми українці – є незбореною нацією, і ніякий Путлєр і його бандити, які хочуть нас завоювати, не зможуть цього зробити. Адже наша Україна – Мати родила та виховувала таких патріотів, як Сергій Бондарчук – справжніх дітей української землі”, — наголосив Олег Тягнибок.

   Під час презентації Тетяна Бондарчук ділилася спогадами про чоловіка, розповіла історію їхнього кохання та подружнього життя. Дружина Героя Небесної сотні наголосила на тому, що Сергій Бондарчук був справжнім націоналістом. Своїх учні він вчив любити Батьківщину, не цуратися та шанувати своє.

   Для мого чоловіка гасла Україна понад усе!, “Слава Україні! були не просто словами. Він так жив і з цими словами помер! Він був людиною котра дуже любила дітей, тож в той момент коли 30 листопада побили студентів не зміг залишатися вдома. Вважав своїм обов’язком іти на передову та рятувати інших. Тепер він у Небесній сотні, а я продовжую та продовжуватиму справу його життя”, - зазначила Тетяна Бондарчук.

   Пані Тетяна важко переживала та й переживає досі втрату коханого чоловіка. Проте протягом усього часу її підтримують рідні, друзі та побратими – свободівці. Презентація книги Тетяни  Бондарчук “Кохання розстріляне снайпером” відбулася у 53 – й День народження її чоловіка.

Подвиг Сергія Бондарчука перш за все у любові до України, до свого народу. Адже найвищою честю вважається віддати життя за свого ближнього. Тому виховувати молоде покоління потрібно у такому дусі, аби хлопці та дівчата не були байдужими до долі свої держави, аби знали та розуміли, якою ціною нам далася незалежність. Приклад героїв Майдану та східного фронту – це приклад того, що нашу самостійність потрібно бути готовим відстоювати”, — резюмував народний депутат Ігор Сабій. Збірка поезій дружини героя видана коштом ВО Свобода.

Книга Тетяни Бондарчук “Кохання розстріляне снайпером” видана коштом Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.  Адже сьогодні, у воєнний час,  в Україні потрібно берегти та шанувати пам’ять про наших героїв, які поклали своє життя для того аби держава стала сильною та могутньою.

   “Пам’ять – це найголовніше, що ми можемо дати сьогодні тим героям, котрі загинули за Україну. Обов’язок кожної людини шанувати подвиг Небесної сотні та Української армії. Кров, яка нині проливається на землю – це свята кров. Тож наш обов’язок жити та працювати заради майбутнього. Тому мусимо працювати на розбудову країни, аби вона була сильною, могутньою державою ”, — наголосив голова Хмельницької обласної організації ВО Свобода Олександр Симчишин.

   Олег Тягнибок також передав Тетяні Бондарчук найвищу нагороду Всеукраїнського об’єднання “Свобода” – золотий значок. Вона присвоєна Сергієві Бондарчуку посмертно.

Опубликовано : 10.09.2014 19:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів