Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельниччина починає економити на електроенергії

10.09.2014 20:01 Текст:  Т+   T-  

 Україна починає економити на електроенергії. Так вирішило Міністерство. Тим часом, енергетики області не чекають, коли вдарить грім. У «Хмельницькобленерго» вже підготували та затвердили графіки відключень по області. Але застосують їх лише у разі потреби. Людей обіцяють попередити. 

 Мандрівка у часі, як це було у 90ті. Через брак електроенергії  можуть знову відключати світло - максимум на 5 годин – вранці з 8 до 10, та ввечері –  з 19 до 22. Це години пікового навантаження, пояснюють у «Хмельницькобленерго». Найліпшим «другом» від замерзання буде економія. Ну і надія на теплу зиму.

Головний енергетик області додає, - половина електроенергії, що виробляється в Україні, генерується атомними електростанціями, решта – тепловими, які спалюють газ і вугілля. Вперше за довгий час Україна починає експортувати вугілля з-за кордону - із Штатів чи Австралії. 

Війна вдарила і по енергетиці. Через ситуацію на Сході 80% шахт зупинилися. Дефіцит електроенергії виник через нестачу вугілля. Його добувають недостатньо. Мости і залізниці зруйновані. Зимових запасів на складах ТЕС майже немає.

У пошуках виходу з надскладної ситуації Хмельницькобленерго терміново створило Кризовий енергетичний штаб, який працюватиме цілодобово. Попри всі розмови, одночасного відключення всієї області не буде, - запевняє генеральний директор «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак. А світло у всьому Хмельницькому може і не зникнути – електроенергія подається через сім ліній, які можна вимикати окремо. При цьому енергетики обіцяють зробити все аби школи, лікарні та дитсадки вимушених заходів на собі не відчули. 33 канал

Опубликовано : 10.09.2014 20:01   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів