Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Діяльність хмельницьких підприємств ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» побудована на злочинній схемі – Укртрансінспекція

11.09.2014 09:53 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницькі підприємства ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» продовжують свою діяльність з надання послуг на перевезення пасажирів на міських маршрутах, побудовану на злочинній схемі.

 Про це заявив Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко, якого цитує прес-служба відомства.

«Де-юре це два різних підприємства, де-факто підприємства відрізняються лише назвами, а схеми управління, отримання прибутку та адреса здійснення діяльності однакові. ПМП «Купава» обслуговує у місті Хмельницькому 10 маршрутів, а ТОВ «Рембуд-транс» обслуговує 13 маршрутів. Для обслуговування маршрутів вони використовують близько 200 орендованих транспортних засобів. На обох підприємствах не оформлено жодного трудового договору із водіями транспортних засобів», – сказав він.

Черненко зазначив, що підприємства лише надають власникам транспортних засобів послуги із зберігання транспортних засобів та щозмінного передрейсового медичного огляду та перед та післярейсового технічного огляду транспортних засобів.

Передрейсовий технічний огляд транспортних засобів на обох підприємствах проводиться формально, оскільки транспортні засоби фактично не зупиняються на оглядовій ямі, а лише проводяться записи до необхідних журналів, таким чином за 3 хвилини виїжджає 3 транспортних засоби.

Інструктажі на двох підприємствах проводяться однією людиною, яка оформлена на двох підприємствах на 0,5 ставки та має освіту льотчика цивільної авіації. Механіки ж по випуску на підприємствах не мають відповідної вищої освіти (бакалавр, спеціаліст).

Водночас підприємствами укладено ряд договорів на проведення технічного огляду. Проте за цей аспект відповідають власники транспортних засобів та проводять технічний огляд, ремонт транспортних засобів за власний кошт, часто у місцях не обладнаних для цього (на території підприємства без оглядової ями) та особами, які не мають відповідної освіти та кваліфікації (водіями транспортних засобів).

«Основна діяльність підприємств полягає в отриманні коштів з власників транспортних засобів, в середньому близько 80 грн. з одного автобуса в день, які згідно так званих «договорів спільної діяльності», фактично і виконують перевезення. За словами перевізників, досить часто керівництво ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-транс» вимагають ще й так званні «вступні» у розмірі 2 тис. дол. Звичайно всі ці кошти йдуть не через касу, а у кишені підприємців. Можна сказати з впевненістю, що компетентним правоохоронним органам є над чим працювати», – сказав Валерій Черненко.

Нагадаємо, що 11 червня цього року в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди на місці пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Автобус №9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, який належить малому приватному підприємству “Купава” (очолює підприємство Петро Стецюк).

Укртрансінспекція аналювала ліцензію на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”, але 29 серпня Хмельницький окружний адміністративний суд скасував наказ Укртрансінспекції про аналювання ліцензії.

В обласній Укртрансінспекції вже готують апеляцію у вінницький суд і вважають рішення хмельницької Феміди незаконним.

Опубликовано : 11.09.2014 09:53   на главную
Также в рубрике:
Последние комментарии - 2
Страниц : 1
Правдолюб
Добавлено 11.09.2014 19:11 Тема Діяльність хмельницьких підприємств ...
О, Журналистка-Люда открыла хлебальничек под выборы! Честная ты наша, авторша расследований... Ну так расследуй, богиня журналистики: кому выгодно распространять тот бред, который ты здесь тиражируешь. А что бред, то это точно.
Rabinovich
Добавлено 11.09.2014 19:20 Тема ДС–яльнС–сть хмельницьких пС–дприС” ...
Повторювати пС–здеж - це журналС–стика? Беру перший лС–пший пункт: "На обох пС–дприС”мствах не оформлено жодного трудового договору С–з водС–ями транспортних засобС–в". Це навС–ть не брехня, а пС–здеж базарний. ЦС–каво, чи хтось з "журналС–стС–в" приходив на пС–дприС”мства С– сам переконався, що "договорС–в нема"? Або просто повторюють чужС– брехнС–? Знаю, що у тебе дочки нема, а ти тепер це людям на базарС– розкажи. А насправдС– не "дочка проститутка", а журналС–стка проститутка, яка заради грошей пС–д вибори будь-яку брехну повторить...
Страниц : 1
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів