Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Кам'янці поховають бійця “Донбасу” Андрія Журавленка

11.09.2014 20:04 Текст:  Т+   T-  

 

Чоловік загинув під Іловайськом.

 

Сьогодні, 11 вересня, у Кам'янець-Подільський доставлять тіло Андрія Журавленка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

 

 

 

“Через декілька годин тіло Андрія Журавленка - командира групи розвідки 1 взводу 3 роти добровольчого батальйону “Донбас” буде доставлено до рідного міста. Вшанування пам'яті героя, який загинув під Іловайськом, розпочнеться 11 вересня по обіді та триватиме до наступного дня в Будинку Офіцерів. Вічна пам'ять герою”, - написав у ФБкам'янець-подільський міський голова Михайло Сімашкевич.


Вшанування Андрія Журавленка у його рідному місті розпочнеться 11 вересня після обіду й триватиме до наступного дня в Будинку офіцерів. Час поховання наразі уточнюється у зв’язку з очікуванням приїзду військовослужбовців, з якими Андрій виконував свій службовий обов’язок, -повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.


Як вдалося з'ясувати газеті “Є”, Андрій Журавленко загинув на початку вересня, проте його особу встановили лише нещодавно. Скоріш за все, подолянина вбили у “зеленому коридорі”, який Росія відкрила для українських військових в кінці серпня.

 

http://ye.ua/news/news_17590.html

 

Опубликовано : 11.09.2014 20:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів