Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Олександр Симчишин: “Без незалежності енергетичної не буває незалежности політичної”

13.09.2014 15:53 Текст:  Т+   T-  

  Впродовж 10-12 вересня 2014 року в Хмельницькій ОДА під керівництвом першого заступника голови, свободівця Олександра Симчишина відбувалося заслуховування голів райдержадміністрацій, їх заступників, міських голів, керівників теплопостачальних підприємств щодо заходів енергозбереження та готовності області до опалювального сезону 2014-2015 року.

   Нагадаємо, що в Хмельницький області з метою скорочення споживання природного газу створено Антикризовий енергетичний штаб, який очолює Олександр Симчишин та розроблено комплекс заходів, спрямованих на заощадження споживання природного газу. З ініціативи Симчишина проводиться широка інформаційна робота з населенням, запроваджуються новітні технології, створено Координаційний центр з науковців та фахівців енергетичної галузі. Координаційний центр розробляє заходи оперативні та термінові, середньострокової перспективи та довгострокової перспективи. Усі вони дадуть змогу суттєво заощаджувати споживання природного газу.

   Впродовж наради-заслуховування усі райони та міста прозвітували про вже виконану роботу. Зокрема, вже переоснащено низку котелень, замінено десятки котлів з газових на твердопаливні, на альтернативні джерела енергетики переходять заклади соціальної сфери – школи, дитсадки, лікарні, ФАПи. Переоснащуються котельні у теплопостачальних підприємствах, залучаються інвестиції, новітні технології. Ведеться серйозна та жорстка робота з житловим фондом запроваджуються енергозберігаючі технології.

   За серпень Хмельниччина скоротила споживання природного газу на понад 34% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому, найбільший споживач газу – обласний центр – місто Хмельницький одне із небагатьох міст, яке не відмовилося від постачання  споживачам гарячої води. Хоч і подається вона за графіком. Впроваджуються і тимчасовві кризові заходи, графікована подача ГВП, скорочення канікул і т.д.

   «Незважаючи на температуру повітря, нас очікує «гаряча зима». Росія завжди використовувала природний газ, як зброю проти України, використає і зараз. На газових схемах в Україні наживалися олігархи, сформувалася ціла газова мафія, яка обкрадаючи населення сформувала багатомільярдні статки. Тепер наше завдання зробити усе можливе, аби навчитися заощаджувати споживання газу, використовувати альтернативні джерела палива, ефективно використовувати потенціал нашої енергетики та стати врешті-решт повноцінно енергетично незалежними. Адже енергетична незалежність – обов’язково складова незалежності державної, політичної. Ми розробили низку дієвих та ефективних заходів, значна частина з яких вже реалізована. Ми повинні скоротити споживання природного газу на 30%. Це серйозна цифра, але сподіваюся ми справимося», - наголосив Олександр Симчишин.

Прес-служба Хмельицької обласної організації ВО Свобода


Опубликовано : 13.09.2014 15:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів