Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Історія за межею бідності і здорового глузду

13.09.2014 19:52 Текст:  Т+   T-  

 Ця історія за межею бідності і здорового глузду. Я ще тиждень відходитиму від інтерв'ю з 10-річним Женею, з Полтави. - Женя, а багато грошей -це скільки? - 5 тисяч. - Гривень? - Ну, можна і рублів. Це дуже багато. - А коли в тебе день народження?

 

 - Через два тижні. - А що би ти хотів в подарунок. - Ноутбук, бо комп'ютер зламався, але в нас нема грошей на нього. Женя живе з мамою-одиначкою і меншим братом,якому рік і місяць. У Жені немає зимового взуття, а у мами грошей на зимове взуття для Жені. Женя любить кататися на велосипеді, але вже два місяці не катається, бо пробив колеса. Нові -це десь 200 гривень. Гривень нема, а значить нема коліс і це значить, що Жені найближчим часом велосипед не світить. Мама Жені в декретній відпустці, в цьому місяці їм заплатили 1300 гривень. 11 вересня залишилося 600. На решту мама купила пару мішків картоплі, мішок цибулі і пару бананів - побалувати малих. На 600 грн троє мають прожити ще три тижні.Мама пішла б на роботу, вкалувати по 14 годин, як вона це робила раніше, але їй нема на кого лишити грудну дитину. Товстосуми-чинухи, ви мабуть, вдарилися головою в косяк своїх модних дверей з червоного дерева. Що ви там курите, коли рахуєте копійки, на які мають ВИЖИТИ люди? У кого ви забрали копійчану допомогу, у дітей, які потім ідуть голі і босі, без касок і броніків боронити ваш бізнес на сході? Я не здивуюся, що коли народ в корінь дістане, вони зрівняють з землею ваш Мінсоцполітики на пару з Мінфіном. Я хочу подивитися, як напомажена Денисова зі своіми Луї Вітонами прожила б на 1300 з двома дітьми. Якби вона відірвала п'яту точку і поіхала в Полтаву і зайшла з 10-річною дитиною в магазин, для якої свято - це раз на місяць, коли мама отримує копійки від держави і купує пару шоколадних цукерок, морозиво і банан, то, може б, у її голові прояснилося, за що люди ненавидять міністрів, і що на запит журналістів, пояснити ситуацію з соцвиплатами, її клєрки не вищали в телефон - "нам нечево вам комєнтіровать, патамуша сокращениіє виплат на втарова рєбьонка - ето рєшеніє правітєльства". Як же ви дістали, псевдопатріоти і мєгапрофесіонали, які роками товчуться і б'ються, як свині, біля державного корита. Хоча ні, свині кращі, бо вони відкривають свою пащеку тільки для того, щоб поїсти ,а не зварганити чергову пусту обіцянку.

Джерело: fakty.ictv.ua

Опубликовано : 13.09.2014 19:52   на главную
Также в рубрике:
Последние комментарии - 1
Страниц : 1
Ветер
Добавлено 13.09.2014 20:52 Тема Історія за межею бідності і здорово ...
Правда. Жене тоже убрали все выплаты. 130 грн в месяц оставили. Благо я не повелся на всякую эту туфту с ато и т.д. ибо кого защищать? Чтобы и моя жена не могла концы с концами свести пока я чьи-то заводы буду отбивать?! Защитник родины руководствуется уставом. В уставе нет понятия АТО. Вводите как положено по-закону военное положение. Или страшно? Страшно что за ржавые патроны - по законам военного времени?! Страшно что за взятку - по законам военного времени?! Трусы вы. Орете только - власть и народ в одной лодке и т.д... Ну так давайте, мы что в АТО гибнем, что в режиме военного времени... Только тогда будете и вы гибнуть без суда и следствия.
Страниц : 1
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів