Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як проросійські терористи знущаються над мирними жителями і полоненими

13.09.2014 22:07 Текст:  Т+   T-  

 Знаменитий голос Донбасу все важче почути через крики катованих там українських патріотів. На кожного, кого запідозрили в симпатії до України, чекають тортури не гірше інквізиторських. Ті, хто пережив ці знущання, розповідають про нелюдську жорстокість терористів.

 Четверта година ранку. Один неправильний рух, один різкий сплеск води можуть видати втікача терористам. Минути блокпост на річці, потім тридцять кілометрів пішки - це план втечі Сергія з окупованого Луганська. Він вдався. Хлопець прекрасно знав, чим ризикував. - Основний страх був потрапити в полон, - розповідає Сергій.

- Довго б били, вони там вимагають викупи іноді, і часто вбивають людей. Був у полоні там хлопець, у якого був проломлений череп, відкрита черепно-мозкова травма. І ось двоє бойовиків, які його охороняли, міркували так: давай його пристрелити, ми ж гуманісти, чого він буде мучитися. Навіть тут, у безпеці, патріот не наважується говорити відкрито. За його словами, в Луганську досі йде справжнє полювання на відьом.

Росіянин Дмитро Грицюк із Санкт-Петербурга позує для фото на фоні понівечених вибухом тіл українських десантників. Фотографії терорист виклав в мережу. Взагалі зйомки терористів більше нагадують фільм жахів. Цинічність і аморальність бойовиків зашкалює.

Не відстають від них і російські ЗМІ. Раніше від таких кадрів глядачі відверталися навіть в залі кінотеатру - тепер терористи заливають їх в Інтернет, супроводжуючи черговою брехнею. Наприклад, відео з українським солдатом, який потрапив у полон в Шахтарську, просто підірвало Інтернет. Допит вів чоловік з російським акцентом, українською мовою він розуміє насилу.

Дещо йому перекладають. Пораненого бійця допитують кілька разів. Один з місцевих сепаратистів намагається добити лежачого палицею. Терористи на Донбасі стверджують, що просто захищають свої домівки. Але від їхньої жорстокості підступає нудота. При цьому кати, не соромлячись, знімають тортури і смакують «свої подвиги» в мережі. Апофеозом дикості, аморальності і жорстокості став так званий «парад полонених» в захопленому Донецьку.

І тут не обійшлося без російського телебачення. Чи зможе Україна колись пробачити це російським журналістам і російським громадянам? Самим журналістам, як і терористам, на думку світової громадськості, мабуть, плювати.

Джерело: fakty.ictv.ua

Опубликовано : 13.09.2014 22:07   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів