Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Водій 24-ої маршрутки вигнав пасажира, бо той поступився місцем пільговику (ЕКСКЛЮЗИВ)

14.09.2014 01:23 Текст:  Т+   T-  

 Пасажирка доводила водієві своє право безкоштовного проїзду, але він все одно наполягав на тому, щоб вона вийшла, мовляв, вільних сидячих місць немає. А хлопця, який уступив пільговику своє сидіння, водій вигнав з маршрутки.

 Свідками події стали журналісти «ВСІМ».  Жінка зайшла в маршрутку №24 близько 12:00 на зупинці біля "Офіс-центру". Сидячих місць в автомобілі не було.  Пасажирка попросила водія проїхати за посвідченням інваліда, але той, не дивлячись на документи,  відмовився перевозити пільговика.  Жінка відстоювала свої права. Почалася сварка.

- У вас в салоні немає двох пільговиків, яких по закону ви повинні перевозити безкоштовно. Я одна, дозвольте проїхати без плати. Чому я повинна платити?, - обурювалася жінка.

- Ви бачте вільні місця? Нема. Тому виходьте…, - кричав водій.

- Як же так? До чого ж тут вільні місця, ви ж за плату стоячих берете?, - продовжує пасажирка.  

У сварку втрутився молодий чоловік, який поступився своїм місцем жінці. Але водій маршрутки не заспокоївся. свою злість він спрямував на  хлопця.

- Якщо ви встали з свого місця, то або платіть три гривні за проїзд,  або виходьте з автомобіля.

Усі пасажири мовчали, а хлопець спокійно вийшов з маршрутки. Жінка подякувала юнаку.  Але на тому скандал не закінчився. Водій продовжував обурюватися.  На зупинці «Оазис» жінка вийшла.  

Останнє слово за водієм

У подібних випадках потрібно звертатися до міського управління транспорту і зв’язку.  В одному з інтерв’ю «ВСІМ» начальник управління Петро Кузьмін  обіцяв розібратися з кожним водієм, який відмовиться перевозити пільговика.

Маючи номера автомобіля, журналісти «ВСІМ» подзвонили в управління за номером 79-55-77 . Жінка, яка відповіла на дзвінок, відмовилася приймати скаргу. Із зверненнями вона направила  до  підприємства, якому належить даний маршрут. Перевізником виявилося ПМП «Купава».

 Директор підприємства Петро Стецюк каже, що водій сам може визначати перевозити йому пільговика чи ні, мовляв, кошти за перевезення пільгових категорій держава приватним перевізникам не відшкодовує.

-За отримані кошти ми утримуємо автобуси, ремонтуємо їх.  Ніхто ж не компенсує кошти приватним перевізникам за перевезення пільгових категорій, - каже Петро Стецюк. -  Водії на власний розсуд можуть перевозити пасажирів-пільговиків.   В межах можливості, якщо  є вільні місця в салоні, такого пасажира можуть взяти.  Але вже більше 10 років приватні перевізники в Хмельницькому не отримували компенсації з держави за перевезення пільговиків.  Лише «Електротрансу»  частково відшкодовують ці перевезення. У нас є  два автобуси, які здійснюють пільгові перевезення у місті за маршрутом №9.  

http://vsim.ua

Опубликовано : 14.09.2014 01:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів