Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Міст Експрес» з великим

15.09.2014 13:01 Текст:  Т+   T-  

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Міст Експрес» з великим

 розчаруванням ознайомилося з матеріалом, який було опубліковано 05.08.2014 р. на сайті Інтернет – видання «Моя газета+» за інтернет-адресою: http://moyagazeta.com/news/a-27618.html у статті під назвою «КАК РАЗВАЛИТЬ УКРПОЧТУ? ПРОСТЫЕ СОВЕТЫ».

У цій публікації зазначено наступне: «По их информации, крупные корпоративные клиенты, которые традиционно обслуживались «Укрпочтой» и были значительным источником доходов госкомпании, стали массово переводиться на обслуживание к частному оператору почтовых услуг – львовской компании «Мист Экспресс». А ведь именно в этой компании до своего назначения на государственную должность трудился в ранге заместителя главы совета директоров Михаил Панькив. О том, что новый гендиректор «Укрпочты» может лоббировать интересы своей «родной» фирмы, эксперты рынка заговорили сразу после назначения Панькива. … Впрочем, эксперты не верили, что интересы «Мист Экспресс» Михаил Панькив будет продвигать столь откровенно – слишком уже очевидна была связь между ними….

…Хотя сам «Мист Экспресс», как только Михаил Панькив был назначен руководителем «Укрпочты», решительно опровергал свою заинтересованность в этом назначении. Дескать, мы, как «дочка» солидной иностранной компании, заинтересованы в честной конкуренции и в коррупционных схемах участвовать не желаем. Впрочем, иностранной канадская корпорация Meest Corporation Inc., которая является одной из основательниц львовского почтового оператора, может считаться с большой натяжкой. Ее основал эмигрант из Украины, уроженец Львовской области Ростислав Кисель. В «лихие 90-е» проходил по оперативной сводке как член львовской организованной преступной группировки авторитета Ореста Завинского по кличке «Завиня». После того как в 1994-м году «Завиня» получил пулю, его ОПГ, просуществовав еще какое-то время, распалась, а «братва» разбежалась, кто куда. Ростислав Кисель выехал на постоянное место жительства в Канаду, прихватив с собой значительную часть воровского «общака». На эти деньги и была создана корпорация Meest, впоследствии ставшая одним из лидеров по курьерской доставке из Северной Америки в страны бывшего СССР. А украинским подразделением компании Кисель поставил руководить своего давнего львовского товарища Михаила Панькива. …».

Вищевказана інформація не відповідає дійсності і формує у суспільства негативне ставлення до ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» та дискредитує його; оприлюднення зазначеної інформації підриває авторитет та ділову репутацію товариства в очах працівників, партнерів та клієнтів ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес», який займається поштово - кур’єрською діяльністю, знижує довіру суспільства загалом і споживачів послуг товариства, що приводить до ускладнень в діяльності.

Вищевказана стаття є поширенням негативної інформації стосовно ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес», оскільки поширена в мережі інтернет, що дає можливість прочитати цю статтю необмеженому колу осіб. Незважаючи на те, що повне найменування товариства - ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес», читаючи статтю, кожен розуміє під «Міст Експрес» саме ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес». В ЄДР юридичних осіб, доступному в мережі

інтернет, на запит Міст Експрес, знаходиться дві юридичні особи: заявник та ТзОВ "МІСТ ЕКСПРЕС", який знаходиться за адресою: Тернопільська обл., Зборівський район, місто Зборів, вулиця Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 2, кімната 17, та перебуває в стані припинення. Крім того, саме заявник є одним з визнаних лідерів ринку поштово-логістичних послуг в Україні. Таким чином, вищевказана негативна інформація поширена саме стосовно ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» і підриває його ділову репутацію. Крім того, ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» є власником торгового знаку «МІСТ ЕКСПРЕС», що однозначно ідентифікує особу, щодо якої була поширена негативна інформація.

Інформація, яка міститься в статті є негативною стосовно ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес», оскільки в статті вказано, що учасник товариства заснований злочинцем, весь бізнес якого постав на злочинних коштах. Також стаття стверджує про просування інтересів ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» керівництвом Укрпошти. Уся ця інформація є вкрай негативною, стверджує про злочинне походження статутного капіталу товариства, про злочинний склад учасників ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес», і те, що ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» займається незаконною діяльністю.

У зв’язку з вищевказаним безвідповідально та непрофесійно поширювати безпідставну негативну інформацію про ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес».

Журналісти можуть мати своє бачення по різних питаннях, але їх безумовним журналістським обов’язком є забезпечення неупередженості, збалансованості, повноти та перевіреності інформації, що надається. Жоден з цих фундаментальних принципів не було додержано.

У зв’язку з цим товариство наполягає на спростуванні наведених у публікації безпідставних припущень про злочинне походження статутного капіталу товариства, злочинний склад учасників, про неправомірну діяльність. У іншому випадку ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» залишає за собою інші можливості для захисту своєї ділової репутації.

А саме, просимо Вас розмістити у Вашому Інтернет – виданні спростування під заголовком "Спростування недостовірної інформації щодо ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес»" такого змісту:

«Інформація, розміщена 05.08.2014 р. на сайті Інтернет – видання «Моя газета+» за інтернет-адресою: http://moyagazeta.com/news/a-27618.html у статті під назвою «КАК РАЗВАЛИТЬ УКРПОЧТУ? ПРОСТЫЕ СОВЕТЫ», і стосується причетності ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» та/або його власників до злочинної діяльності, є недостовірною.

ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» не має жодних укладених договорів з державним підприємством «Укрпошта» та не перебуває з підприємством в будь-яких правовідносинах. ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» провадить господарську діяльність у сфері поштово-логістичних послуг відповідно до чинного законодавства України та дотримується чесних правил конкуренції на ринку поштових послуг.»

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з чинним законодавством України редакція зобов'язана в строк, що не перевищує одного місяця з дня надходження вимоги, опублікувати спростування і письмово повідомити заявника про строк і час публікації спростування у разі затримки або про відмову в його публікації, зазначивши підстави відмови. У зв’язку з вищевказаним, сподіваємось на Вашу професійність та добросовісність.

Генеральний директор

ТзОВ «Торговий дім «Міст Експрес» Пахомов В.Є

Опубликовано : 15.09.2014 13:01   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів