Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Від Порошенка на вибори йдуть три брати Балоги

15.09.2014 17:41 Текст:  Т+   T-  

 Від Блоку Петра Порошенка на вибори Верховної Ради у мажоритарці на Закарпатті йдуть три брати Балоги: Віктор, Іван і Павло, а в Одеській області - нардеп Давид Жванія.

 Від Блоку Петра Порошенка на вибори Верховної Ради у мажоритарці на Закарпатті йдуть три брати Балоги: Віктор, Іван і Павло, а в Одеській області - нардеп Давид Жванія.

Про це на з'їзді заявив лідер партії Юрій Луценко.

"Я особисто займався цим процесом. Домовилися, що я буду займатися мажоритаркою. Усе було дуже просто: ми чули пропозиції обласних керівників. Тут немає жодного парашутиста", - заявив він, представляючи список мажоритарників.

Він також сказав, що БПП підтримає кандидатів від "Свободи", яких обрали в мажоритарці в минулому парламенті.

Крім Балог, від БПП в Раду у мажоритарці йдуть колишній вінницький губернатор Олександр Домбровський, батько Порошенка Олексій Порошенко, депутат Ради Микола Катеринчук (усі троє - у Вінницькій області), колишній мер Дніпропетровська Іван Куліченко, журналіст Костянтин Усов (у Дніпропетровській області), нардепи Руслан Сольвар і Сергій Міщенко (у Київській області), брати Ярослав і Богдан Дубневичі, політолог Тарас Возняк (у Львівській області).

В Одеській області мажоритарником від Блоку Порошенка йде депутат Одеської міськради Дмитро Співак.

lb.ua

Опубликовано : 15.09.2014 17:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів