Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Сепаратистську газету у Хмельницькому роздавали двоє. Також хотіли залучити комуністів

16.09.2014 22:20 Текст:  Т+   T-  

 

Проте очільник міського КПУ Віталій Сопрук запевняє, що примірники газети “Новороссия” спалив.

Досить швидко правоохоронці направили до суду обвинувальний акт, щодо розповсюджувачів сепаратистської газети “Новороссия” у Хмельницькому. У липні співробітники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області затримали трьох жителів Хмельницького, проте на лаву підсудних потрапили двоє: 30-річний чоловік та 27-річна жінка.

 

Парочку обвинувачують у порушені частини другої статті 110 Кримінального кодексу України - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Підозрювані не визнають себе винними.

 

Зловмисники отримували примірники сепаратистського видання з Сум та Донецька і роздавали у Хмельницькому. Залучити до поширення газети “Новороссия” хотіли і міський осередок Комуністичної партії України, проте там нібито відмовилися.

 

“Мені подзвонив Віталій Сопрук і сказав, що потрібно допомогти Андрію (обвинувачений, - прим. автор). Я приїхав на автовокзал №2 допоміг Андрію загрузити пакунок, мене відвезли до стадіону “Поділля”. Далі відніс туди, куди сказали. Те, що там газети, побачив, коли пакунок був розірваний. Газети я не розповсюджував”, - розповідає свідок.

 

Пакунок адресувався секретарю хмельницького міськкому Комуністичної партії України Віталію Сопруку.

 

“З підсудним у нас була розмова, що є матеріали про події на Сході. Хотів з ними ознайомитися, щоб побачити іншу позицію, яка відмінна від того, що говорять по телевізору. Я погодився, бо мене цікавлять такі матеріали, - зізнається Віталій Сопрук. - Після того як закінчилися події на Майдані, на Сході люди також почали виходити на вулицю. Мене зацікавили причини цього. Чіткої інформації в Інтернеті не було і мене цікавило, що ж там відбувається. Я думав, що там аналогічна ситуація, яка відбувалася у нас на Заході.”

 

“Була домовленість, що спершу я ознайомлюся із газетою, а потім прийматиму рішення, щоб дати людям почитати. Був пакунок газет, близько 150 — 200 екземплярів. Я їх нікому не показував. У газеті були матеріали, у яких закликалися до створення нової республіки. Я знищив примірники, бо зрозумів, що за це може бути відповідальність”, - запевнив секретар хмельницького міськкому Комуністичної партії України Віталій Сопрук.

 

Після допиту головного комуніста Хмельницького, суд вирішив продовжити розгляд справи 2 жовтня. Початок о 14:30.

http://ye.ua/news/news_17647.html

Опубликовано : 16.09.2014 22:20   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів