Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Киеві відкриють нові зупинки громадського транспорту

17.09.2014 17:28 Текст:  Т+   T-  

 Київська влада впорядковує систему зупинок громадського транспорту відповідно до побажань столичних пасажирів.

 Про це повідомив радник міського голови з питань транспорту Олександр Кава. Так, за його словами, до кінця тижня у відповідь на звернення киян у столиці відкриють дві нові зупинки.

 

«Перша з’явиться на тролейбусних маршрутах №№ 6, 16 та 18 на вул. Великій Житомирській біля перехрестя з вул. Олеся Гончара з обох боків. Там зосереджено багато офісних і житлових будинків, до того ж є вихід на улюблену киянами і гостями столиці Пейзажну алею. Через контактний центр 1551 та мережу Фейсбук ми отримали багато звернень від киян із проханням облаштувати окрему зупинку», – сказав радник міського голови.

 

Олександр Кава також додав, що попередня відстань між зупинками громадського транспорту на Софійській і Львівській площах – а це понад 800 метрів – не відповідала європейським стандартам щодо доступності громадського транспорту.

 

Другу зупинку відкриють для тролейбусів маршруту №14, які прямують від Ботанічного саду в напрямку залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський», на вул. Симона Петлюри (колишня вул. Комінтерну) біля перехрестя з вул. Жилянською.

 

«У мережі Фейсбук кияни нарікали на велику відстань між найближчими зупинками, яка перевищувала один кілометр. До того ж, пасажирам було незручно робити пересадку на швидкісний трамвай без заїзду на Вокзальну площу», – додав він.

 

Олександр Кава переконаний, що кияни долучатимуться до вдосконалення транспортної інфраструктури і в подальшому: «Ми відкриті до спілкування з мешканцями столиці й будемо раді подальшій співпраці з метою поліпшення транспортного обслуговування».

Опубликовано : 17.09.2014 17:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів