Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницьким спецпризначенцям у зону АТО місяць передавали снайперську гвинтівку

17.09.2014 19:46 Текст:  Т+   T-  

 Подібні гвинтівки, які стріляють на 800-900 метрів, є на озброєнні багатьох армій світу, у тому числі і російської. Через бюрократичну тяганину волонтери місяць не могли доправити зброю до військових.

 Про це повідомляє фонд допомоги країні "Крила Феніксу" на своїй сторінці у Facebook.

- Вчора у 8-му полку спецназу був особливий день - день знайомства зі Стефанією (Steyer SSG04). Схоже, це перший серйозний карабін в полку, не рахуючи моєї улюблениці - трофейної роздовбаної АСИК, - йдеться у повідомленні волонтерів. – Але і це ще не все - схоже, це перший карабін, який був офіційно переоформлений з приватної особи на військову частину!

Коштує така зброя порядка 6-7 тисяч доларів.

В Україні, за словами волонтерів, подібні гвинтівки в Україні реєструються як мисливські. Цю активістам передав власник «одного відомого українського інтернет-сервісу».

- Ми вже визначилися кому її передати. З наших підопічних, лише в хмельницькому полку ще не було подібних "іграшок". І там же служить людина, яка гідна працювати з такими речами. Шкода, що ми не можемо ні назвати його імені, ні розповісти про заслуги перед країною, - йдеться у повідомленні фонду. – Більше місяця тривала наша "війна" з бюрократією МО і МВС, але ми перемогли, зброя офіційно оформлено, а значить може відправлятися в частину.

Опубликовано : 17.09.2014 19:46   на главную
Также в рубрике:
14.09.2014
Семенч
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів