Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Яценюк зекономить електроенергію на населенні

18.09.2014 22:54 Текст:  Т+   T-  

 Уряду Арсенія Яценюка не залишається нічого іншого,окрім як економити на населенні, обмежуючи споживання електроенергії, гарячої води і опалювання, пише Олександр Охрименко. Напевно гарячої води українці нинішньої зими зовсім не побачать. За словами глави Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг Сергія Дунайло, повне припинення подання гарячої води дозволить заощадити 2,4 млрд кубометрів газу. Крім того,тепер

 нормативною вважатиметься температура в квартирі в 16 градусів тепла, і відповідним чином буде зменшена температура води, що подається у труби.

Проте ніхто з відповідальних чиновників навіть і не заїкається про зниження тарифів за такі "послуги". Швидше навпаки, тарифи, як і передбачалося ще навесні, підвищать, і практично точно українці будуть вимушені платити повну вартість опалювання і постачань гарячої води, отримуючи холодні батареї і воду з перебоями.

У країні бракує не лише газу, який "Газпром" перестав поставляти через демонстративну відмову "Нафтогазу"платити по своїх боргах, але і електроенергії – через відсутність запасів вугілля на електростанціях. Майже 75% вугілля добувається в Донбасі, де зараз йдуть бойові дії, частина шахт вже не працюють, а ті, які продовжують видобуток, не можуть доставити паливоспоживачам - в ході боїв, що тривають вже п’ять місяців сильно пошкоджена залізнична інфраструктура.

Кабмін Яценюка відтягував вирішення проблеми до останнього моменту і тепер вимушений гасити пожежу,вказує експерт. Нинішній уряд вибрав найпростіший шлях - заощадити за рахунок населення, задерши комунальні тарифи і натомість відключивши гарячу воду і ввівши віяльні відключення електроенергії. Замість цього, уряду слід було б продовжити виконання програми ергоефективності, розробленої фінансово-економічним блоком попереднього Кабміну під керівництвом першого віце-прем'єра Сергія Арбузова. Тільки минулого року завдяки впровадженню заходів економії Україні вдалося понизити енергоспоживання на 4,3 млрд кубометрів - майже удвічі більше, чим дасть заплановане цього року повне відключення постачань гарячої води по всій країні. Проте нинішня влада ще в лютому, не проводячи ніякого аналізу, просто оголосила починання попередньої влади порочними і зупинили їхфінансування, резюмує Олександр Охрименко.

Опубликовано : 18.09.2014 22:54   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів