Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Чиновниця міського голови хотіла безкоштовно отримати майже 3 сотки землі

19.09.2014 08:39 Текст:  Т+   T-  

 Для начальниці хмельницкого управління торгівлі Валентини Москалюк чергова сесія міської ради почалась не надто позитивно. З претензіями в її сторону з трибуни виступив депутат Віктор Савчук.

 Він обвинувачував Валентину Іванівну у незаконному привласненні земельної ділянки, а точніше у безплатному наданні їй майже 3 сотки землі для ведення особистого селянського господарства. До речі, у Хмельницькому міські землі продають або здають в оренду лише на аукціоні.

«Я не знаю, хто це питання виніс на сесію. Але я пропоную зняти цей пункт з порядку денного. Чесно скажу, я б приймав участь у аукціоні на цю ділянку на рівні зі всіма хмельничанами і заплатив би за неї 100 тисяч гривень. Але Валентина Іванівна чомусь вирішила взяти цю ділянку безкоштовно», – наголосив депутат Савчук.

Пані Москалюк не промовила ані слова з цього приводу, ситуацію не коментувала. Пункт з рішення виключили.

В сороковому питанні порядку денного зазначалося, що підставою для виділення 299 кв. м. Москалюк Валентині Іванівни є акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Земельну ділянку на Нижній Береговій, 18/2 неодноразово виставляли на земельні торги (оренду). Згідно з переліком, загальна площа ділянки за вищезгаданою адресою становила різну площу – від 3 до 4 соток.

Цільове призначення горе-землі теж було різне: в одному випадку під будівництво індивідуального житлового будинку, в іншому під будівництво об’єкту комерційного призначення (автотехобслуговування, оптова торгівля та складське господарство, роздрібна торгівля та комерційні послуги, ринкова інфраструктура, дослідження та розробки). Категорія земель незмінна – землі житлової та громадської забудови. Та, чомусь, на цю землю досі не знайшовся власник-орендатор.http://ngp-ua.info/2014/09/16867

 

 

Опубликовано : 19.09.2014 08:39   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів