Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Водія, який допустив ДТП в Лезневе, взяли під варту

19.09.2014 09:44 Текст:  Т+   T-  

 Правоохоронці області розповіли про нові подробиці розслідування аварії пасажирського автобуса у мікрорайоні Лезневе (Хмельницький) цього літа.

 Як повідомив заступник начальника УДАІ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Герасимчук, водієві автобуса, котрий перекинувся в мікрорайоні Лезневе, 15 вересня була винесена підозра у вчиненні злочину. Враховуючи тяжкість злочину, його взято під варту. На майно водія та власника автобуса, який несе цивільну відповідальність, накладений арешт.

паз

За словами правоохоронця, з часу аварії незалежною комісією було проведено технічну експертизу автобуса. Вона виявила, що автобус знаходився у робочому стані. Система керування після аварії була несправною, але до аварії – справною.

Гальмівна система була «несправна, але працездатна». Несправності були такими, що водій міг виявити їх візуально. Отже, причиною аварії Олександр Герасимчук вважає помилку водія.

Перевізник, на маршруті якого трапилась ця аварія, продовжує працювати у Хмельницькому, хоча слідством були виявлені порушення, достатні для позбавлення його ліцензії. І таке рішення було прийняте Укртрансінспекцією 8 липня.

Але 28 серпня Хмельницький окружний суд скасував наказ Укртрансінспекції. Транспортні чиновники збиралися оскаржити рішення суду, але згідно розпорядження Кабміну, всі вони знаходяться у відпустці, отже, справа з апеляцією зависла.

Розірвати договір з перевізником може також міська рада, котра його укладала. А укладений він був з порушеннями: на момент укладання перевізник не мав достатньої кількості автобусів, отже і права укласти угоду на термін більше одного року. Але її було укладено на 5 років. Кримінального злочину в цьому немає, і правоохоронці заявляють, що доля угоди про перевезення не в їх компетенції – це справа міської влади.

Нагадаємо, що страшне ДТП сталося 11 червня, коли водій автобуса ПАЗ не впорався з керуванням і опинився у річці. В результаті двоє пасажирів загинуло і 34 отримали поранення.

Опубликовано : 19.09.2014 09:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів