Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині будуть по-новому боротися з нелегальними перевезеннями

19.09.2014 09:58 Текст:  Т+   T-  

 Влада та легальні перевізники Хмельницької області вирішили застосувати нові методи боротьби з перевізниками нелегальними.

Відповідна домовленість досягнута сьогодні на засіданні Асоціації перевізників області.

 Начальник обласного управління інфраструктурі та туризму Олег Гуменний попросив перевізників активно долучатись до боротьби з нелегалами. Ті не відмовились, але заявили, що очистити область від нелегальних автобусів і маршруток можливо лише з допомогою силових структур, у тому числі податкової міліції та ДАІ.

За словами підприємців, інспектори ДАІ не завжди звертають увагу на автомобілі, котрі перевозять пасажирів на міжміських маршрутах без відповідних дозволів. Податківців перевізники звинуватили в некомпетентності співробітників і у відсутності бажання боротися з проблемою.

В результаті бурхливої дискусії було вирішено закріпити проблемні автостанції між керівниками структур, котрі мають належні владні повноваження. Крім того, буде продовжена робота за участю таємних пасажирів, а на зупинках встановлять знаки, що заборонять зупинку будь-якого транспорту крім автобусів. На 5-й автозупинці такі знаки вже встановили.

Нелегальні перевізники не просто відбирають прибутки у легальних. Вони виїжджають на регулярні маршрути, маючи лише дозволи на нерегулярні перевезення. Автівки не проходять належного технічного огляду, а водії медичного, що є небезпечним для пасажирів.

Щоб ліквідувати нелегальні перевезення, необхідно довести   їх регулярність. Це дасть можливість забирати машини на штраф майданчик. На сьогоднішній день нелегалів лише штрафують. Суми цих штрафів у порівнянні з прибутками тіньових бізнесменів зовсім незначні і не можуть вирішити проблему.http://ngp-ua.info/2014/09/16856

Опубликовано : 19.09.2014 09:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів