Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Музей історії міста Хмельницького запрошує на відкриття унікальної художньої виставки

23.09.2014 15:59 Текст:  Т+   T-  

 24 вересня о 17.00 у мистецькій залі музею історії міста Хмельницького 

 відкриється художня виставка «Україна в камені», яку представляє хмельницьке приватне підприємство «Подільський камінь». Виставка ця незвична насамперед тим, що роботи створені безпосередньо на поверхні кам'яних брил і виконані в різноманітних техніках.

Кожен народ, кожна людина, кожне підприємство має свою історію . Цікаву, унікальну, неповторну. Одне з таких підприємств, історія якого є прикладом успіху, існує на Хмельниччині. І назву воно має символічну – «Подільський камінь».

У 2007 році Андрієм Свистуном було засновано приватне підприємство «Подільський камінь». Прийшовши у цей бізнес новачком, розпочавши справу зі скромного капіталу, переборюючи багато різних перешкод, разом із командою працівників-однодумців він зумів створити підприємство, що є одним з кращих у Хмельницькій області.

З часом краса і магія каменю надихнула на створення художньої майстерні.

У березні 2012 року під керівництвом молодого талановитого художника Володимира Дідори організовується художня майстерня, яка створює картини-барельєфи, скульптури, ікони, гравюри ручної роботи.

Роки наполегливої праці та віри у своє діло вкарбовують в історію підприємства оригінальність робіт, ідей, високу майстерність творчих працівників, їхні нагороди, особисті перемоги і приємні життєві моменти.

«Кожного року рівень наших робіт покращується, ми шукаємо альтернативні шляхи їхнього вдосконалення, використовуємо новітні тенденції обробки і збереження каменю. Незмінним залишається те, що всі твори виконуються ручною працею, багато робіт авторські, ідеї яких розроблені нашими майстрами, дизайнерами, – розповідає Андрій Свистун. – На сьогодні ми беремо участь у багатьох виставках, ярмарках, здобуваємо призові місця у різних творчих категоріях. Наші роботи є у приватних колекціях відомих людей України. У нас працює команда різних за стилем і світосприйняттям фахівців, які підтримують і створюють майстерню такою, якою вона є на сьогодні. Нині у нас працюють такі майстри, як Володимир Дідора, Юрій Лисневич, Аліна Колядова, Ганна Островська, Анастасія Григорчук, Юлія Горнюк. Наші роботи не можуть залишити байдужими людей, які вміють бачити красу, людей, які прагнуть мати серед речей, що їх оточують, щось надзвичайне і просте водночас, що пов'язує в собі творіння людини і природи. Камінь утворюється у надрах землі мільйони років і, як стверджують мудреці, у кожного каменя своя унікальна душа, адже недаремно з давніх-давен йому приписувалися властивості оберегу та зцілення. А ще слід пам'ятати, що кожна робота є втіленням не лише декоративної функції, а й надихає, і гармонізує свого власника».

Музей історії міста Хмельницького ласкаво просить всіх охочих на відкриття цієї унікальної художньої виставки, що відбудеться в його мистецькій залі 24 вересня о 17.00.

 

 

 

Опубликовано : 23.09.2014 15:59   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів