Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

За привласнення півмільйона акцій підприємства колишній посадовець отримав 7 років позбавлення волі

26.09.2014 17:35 Текст:  Т+   T-  

 Летичівським районним судом винесено вироку у кримінальному провадження за обвинуваченням колишнього голови правління одного 

 з місцевих відкритих акціонерних товариств у вчиненні злочинів, передбачених частиною 5 статті 191 (привласнення чужого майна в особливо великих розмірах), частиною 5 статті 208 легалізація коштів к великих розмірах, здобутих злочинним шляхом), та частиною 2 статті 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження за вказаними статтями карного кодексу було порушено прокуратурою за матеріалами оперативного підрозділу податкової міліції по боротьбі з відмиванням коштів, здобутих злочинним шляхом. Схема злочинної діяльності посадовця була задокументована шляхом реалізації комплексу оперативно-розшукових заходів.

Під час судового слідства державним обвинувачем доведено, що зазначений керівник, на підставі підробленого ним протоколу загальних зборів трудового колективу відкритого акціонерного товариства, незаконно набув права власності на 25 відсотків акцій підприємства у кількості 560 тисяч штук. Надалі з метою їх легалізації продав ці акції мешканцеві міста Дніпропетровськ.

Згідно з вироком суду, винного засуджено до реального покарання – 7 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади на 2 роки, з конфіскацією одержаних злочинним шляхом коштів та всього належного йому майна, крім житла.

Опубликовано : 26.09.2014 17:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів