Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччину надійшло 173 тонни гуманітарних вантажів

26.09.2014 19:42 Текст:  Т+   T-  

 Протягом січня-вересня 2014 року на адресу благодійних організацій Хмельниччини надійшло понад 170 тонн гуманітарних вантажів, що на 27відсотків більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Загальна сума ввезених товарів склала майже 220 тис. дол. США.

Вагома частка ввезених благодійних товарів припадає на вироби текстилю: одяг, взуття, постільні речі. Також іноземні донори забезпечили краян меблями, столовим посудом, автівками, велосипедами та іграшками.

Більше половини «гуманітарки» на терени краю надавали донори з Німеччини. В основному це медичне обладнання, текстильні вироби домашнього вжитку, різноманітні меблі та товари для дітей.

Також благодійні організації області отримували допомогу від Польщі, Нідерландів, Швейцарії, Норвегії, Литви.

У теперішній нелегкий для країни час вагомою допомогою для жителів Хмельниччини є отримані від закордонних благодійників ліки та вироби медичного призначення.

Хмельницька митниця здійснює митне оформлення гуманітарних товарів першочергово.

Відповідно до діючого законодавства, процедура оформлення зазначених товарів на митниці регіону проводиться не більше 4 годин, за умови надання рішення про визнання вантажів гуманітарними та подання митної декларації в установленому порядку, а також усіх необхідних документів.

Загалом з початку року інспекторами відомства оформлено 38 митних декларацій гуманітарної допомоги. Нагадуємо, що рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою приймається Міністерством соціальної політики України.

Опубликовано : 26.09.2014 19:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів