Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Будівельно-шкільний конфлікт на Проскурівській може вирішитись на користь протестуючих

27.09.2014 00:21 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому підриємство-забудовник має строк до останньої середи жовтня, щоб узгодити проект будинку з мешканцями та батьками, або взяти під забудову іншу ділянку.

 Таким був результат розгляду ініціативи батьків учнів НВО №4 та мешканців будинку №49 на вул. Проскурівській земельною комісією Хмельницької міської ради 26 вересня. Їх підтримали місцеві автомайданці.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

Ініціативна група звернулась до міського голови з проханням запропонувати власнику ділянки на вул. Проскурівській, 51 інше місце для побудови багатоповерхівки, а на місті теперішнього будівельного майданчика влаштувати шкільний стадіон.

Вони навели такі аргументи: і школа і житловий будинок вже мають тріщини після будівництва сусіднього торгового центру; під територією школи знаходиться бомбосховище, котре постійно просідає, і може зруйнуватись від струсів і вібрацій під час будівництва.

Власник і забудовник (з серпня місяця це компанія «Стандартінвест») навели контраргументи: за новим проектом площа забудови зменшена з 600 до 250 м кв., а поверхів стало не 9, а 7; будувати будуть за новими технологіями: без крану і свай; земельна ділянка є власністю Андрія Бабенко, набутою на законних підставах; рівнозначних альтернативних ділянок під забудову в місті вже не лишилось: околиці не заміна центру; готові зробити техекспертизу будинку №49 і школи та встановити датчики коливання, щоб запобігти руйнації будівель. В разі необхідності готові навіть укріпити сусідні старі споруди.

Заслухавши обидві сторони, заступник голови депутатської земельної комісії Олександр Кізляр запропонував два варіанта розв’язання конфлікту: забудовник і власник ділянки домовляються зі своїми опонентами до наступної сесії міської ради або пошук іншої ділянки.

«Місцева ініціатива буде розглядатись міською радою. Є велика ймовірність того, що її приймуть. Якщо депутати її підтримають, то ви вже нічого там не збудуєте», – пояснив він підприємцям.

Представник Хмельницького автомайдану Вікторія Середюк, котра найрішучіше висловлювалась проти будівництва, і стараннями якої роботи у травні місяці були призупинені, під кінець дебатів припустила таку можливість за умови, що безпека дітей буде забезпечена на 100%.

З нею погодились інші присутні батьки учнів та представник будинку№49.

http://ngp-ua.info/2014/09/17086

Опубликовано : 27.09.2014 00:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів