Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

До уваги хмельничан! Із 1 жовтня 2014 року через Центр надання адміністративних послуг у

03.10.2014 15:45 Текст:  Т+   T-  

 Із 1 жовтня 2014 року через Центр надання адміністративних послуг у тестовому режимі розпочато надання адміністративних послуг, пов’язаних із отриманням паспорта громадянина України, вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45-річного віку, обміном паспорта громадянина України взамін втраченого, викраденого або пошкодженого, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування.

 Прийом та видача документів будуть проводитись щотижня від понеділка до п’ятниці з 9.00 до 16.00 без обідньої перерви.

Для одержання, обміну паспорта і вклеювання до нього нових фотокарток громадянин подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку чи зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові, встановлення розбіжностей у записах чи непридатності паспорта для користування.

Відповідно до статті 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі наявності вищезазначеного адміністративного правопорушення попередньо необхідно звернутись до Хмельницького міського управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області за адресою: вул. Пушкіна, 15, тел. 65-62-17; 65-51-44 (підстава – стаття 2222 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якою передбачено, що справи про такі адміністративні правопорушення розглядають органи Державної міграційної служби України).

Адміністрація Центру надання адміністративних послуг просить вибачити за тимчасові незручності.

Опубликовано : 03.10.2014 15:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів