Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Посадовець ЖЕКу вимагав «відкат» від правопорушника

03.10.2014 23:53 Текст:  Т+   T-  

 Прокуратурою Волочиського району затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт щодо начальника підрозділу місцевої житлово-експлуатаційної контори за ч.3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, поєднане з вимаганням) КК України.

 Як повідомив процесуальний керівник групи прокурорів досудового розслідування Ярослав Лісовий, встановлено, що цей посадовець вимагав та одержав 1500 гривень неправомірної вигоди від засудженого до адмінвідповідальності у виді громадських робіт. Натомість пообіцяв правопорушнику надати йому роботи з меншим навантаженням.

Наразі обвинуваченого відсторонено від посади, йому обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання.

У Волочиському районі начальник підрозділу місцевої житлово-експлуатаційної контори вимагав хабар у чоловіка, засудженого до адмінвідповідальності у вигляді громадських робіт.

Обіцяв тому легшу роботу за винагороду. 
«Встановлено, що посадовець вимагав і одержав 1500 гривень неправомірної вигоди від правопорушника. Натомість пообіцяв надати йому роботи з меншим навантаженням», — повідомляє процесуальний керівник групи прокурорів досудового розслідування Ярослав Лісовий.
Прокуратура Волочиського району затвердила та спрямувала до суду обвинувальний акт щодо начальника ЖЕКу за частиною третьою статті 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, поєднане з вимаганням) Кримінального Кодексу України.
Наразі обвинуваченого відсторонено від посади, йому обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання.

 

 

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.,http://ye.ua/tags/хабар,Фото ogo.ua

Опубликовано : 03.10.2014 23:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів