Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Шахрайку, яка заборгувала 3,3 мільйони гривень, засудили до 6,5 років позбавлення волі

09.10.2014 21:35 Текст:  Т+   T-  

 Хмельницький міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок хмельничанці, яка напозичалась у колег по ринку понад 3 мільйони гривень та не мала наміру і можливості їх повертати.

Тридцятирічна жінка займалась торгівлею мобільними телефонами і позичала значні суми у інших підприємців з хмельницького ринку під приводом розширення бізнесу. При цьому гроші вона брала у борг під значні відсотки за користування.

Спочатку підприємиця навіть щомісяця виплачувала відсотки, тим самим притупляючи пильність своїх кредиторів, але ніхто й не здогадувався, що гроші на ці виплати вона перепозичає у інших людей, теж під відсотки.

Невідомо, скільки ще ця ілюзія благополуччя могла б тривати, якби одній з п’яти кредиторок шахрайки не знадобилася велика сума грошей, і вона не зажадала повернути не лише відсотки, а й всю суму боргу. Ось тут і з’ясувалося, що повертати займи жінці нічим.

Загалом п‘ятьом своїм колежанкам вона заборгувала 3,3 мільйони гривень. Розслідування тривало довго, але правоохоронці все ж зібрали доказову базу, яка підтверджувала шахрайські дії жінки. Обвинувачення у суді підтримав і державний обвинувач від прокуратури. Наразі вирок вступив у законну силу.

http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/140976

Опубликовано : 09.10.2014 21:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів