Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

З Хмельниччини у Парламент ідуть благодійники і «клони»

09.10.2014 20:37 Текст:  Т+   T-  

 Щоб отримати якомога більше голосів, кандидати вдаються до підкупу і чорного піару.

 Громадянська мережа «Опора» дослідила, як проходить передвиборча кампанія на Хмельниччині. Основні проблеми в області: формування окружних виборчих комісій, кандидатський підкуп, заангажованість ЗМІ та наявність «кандидатів-клонів».

«Цьогоріч на Позачергових виборах народних депутатів багато «технічних» партій отримали місця в окружних комісіях. Ці місця потім використовуватимуть кандидати, щоб розставляти своїх людей. Спостерігається заангажованість окремих інтернет-ресурсів і телеканалів або упередженість стосовно тих чи інших кандидатів і партій. Також використовується технологія «кандидатів-клонів». У 187 окрузі є два кандидата з прізвищем Мельник, у 191 – двоє з прізвищем Бондар, на 188 зареєстровано два Коліщака. Ці клони можуть суттєво вплинути на результат голосування», — каже регіональний координатор Громадянської мережі «Опора» у Хмельницькій області Андрій Попик.

Щоб привабити виборців, кандидати вдаються до показової благодійності. На території свого округу облаштовують зупинки, вкладають вікна у школах і садках, облаштовують дитячі майданчики тощо. У запеклій боротьбі кандидати вдаються і до жорсткого чорного піару. 

«Територіями округів поширюються листівки провокативного змісту, спрямовані проти певних кандидатів. Як правило, така поліграфічна продукція не має даних про замовника і відповідального за випуск, відомостей про тираж. Листівки провокаційного змісту розповсюджувались проти Олександра Гереги, Віктора Коліщака, Сергія Лабазюка і Віктора Бондара», — розповідає представник «Опори».

За словами Андрія Попика, цьогоріч на Позачергових виборах народних депутатів спостерігаються ті ж тенденції і порушення, що й у 2012 році. Окрім деяких «нововведень» кандидатів.

«Характерною ознакою виборчої кампанії стала боротьба за голоси користувачів Інтернет-мережі. Кандидати активізувалися у соціальних мережах, тільки на Facebook свої життєписи оживили повідомленнями про перебіг кампаній десятки кандидатів від округів Хмельниччини. Також нове на цих виборах — піар на темі АТО. Кандидати вважають за честь показати, що вони допомагають армії, навіть їдуть на Схід країни, щоб сфотографувати, як передають військовим, до прикладу, бронежилети», — зазначає Андрій Попик.

За спостереженнями Громадянської мережі «Опора», передвиборча кампанія в області, попри виявлені порушення, проходить відносно спокійно. Принаймні, поки що без бійок між кандидатами. http://ye.ua/

Опубликовано : 09.10.2014 20:37   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів