Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

14 автівок та 14 гектарів землі в Рівному та Хмельницькому: декларація кандидата Олега Червонюка

19.10.2014 10:31 Текст:  Т+   T-  

 Кандидат у нардепи Олег Червонюк зареєстрований у Хмельницьку, проживає на Фабричній у Рівному і в той же час власного житла у Рівному згідно з декларацією не має. На фото Дмитро (син), Олег та Галина (дружина) Червонюки

 1,8 мільонів гривень зароблених протягом року, гектари землі у Хмельницьку та Рівному, 14 автівок, серед яких Фольксваген Таурег, Нісан Інфініті та Тойота РАВ4. Що задекларувала сім`я Червонюків читайте нижче.

Кандидат у нардепи по ОВО №152 Олег Червонюк надав ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ декларацію(щоправда без підпису – авт.), у якій крім нього зазначені дружина, дочка та син. Висуванець за 2013 рік отримав 928 тисяч доходу. Майже стільки ж отримали члени сім`ї – майже 904 тисячі. Подружжя Червонюків обоє значаться у базі ЄДР як підприємці.

Дивіться аналіз попередньої діяльності Олега Червноюка перед минулими виборами до Верховної ради.

Пан Червонюк володіє чотирма земельними ділянками. Дві знаходяться у м. Хмельницький: 0,94 гектара та 7,4 соток. Ще одна ділянка на 20 сот знаходиться у Хмельницькій області. Остання на Фабричній у Рівному чомусь подана без вказання площі. У якості іншого нерухомого майна три ділянки у м. Хмельницький розмірами у 1,24 гектара, 7,5 та 5,1 соток. На вулиці Фабричній, у Рівному Червонюк володіє 11,88 гектарами.

У розпоряджені членів сім`ї 85 соток на Хмельниччині та 47-метрова квартира в облцентрі.

В автопарку піприємця чотири легкових автівки, серед яких Volkswagen Touareg 2010 року таNissan Infiniti 2006 року та сім вантажівок, переважно «ЗИЛ».

Члени сім`ї володіють вантажівкою Iveco Eurocargo та бусом Mersedes-Benz.

Крім цього задекларована Toyota RAV4 2003 року. Їдучи саме на цьому авто Червонюк молодший у серпні минулого року збив на смерть чоловіка, але через амністію покарання не відбуватиме.

Більше того: Дмитру Червонюку не заборонили водити авто.

Інших доходів та майна окрім вищезазначених в декларації не вказано. Окрім квартири у Хмельницькому не зазначено ні житла у власності, ні у користуванні.

Декларація доступна на фото (збільшуються кліком) нижче. Підпису Олег Казимирович на документі не поставив.

Нагадуємо, ЧЕТВЕРТА ВЛАДА звертається до всіх кандидатів в нардепи від Рівненщини з пропозицією оприлюднити свої доходи. Наразі відомими є також доходи діючих рівненських нардепів, частина яких є кандидатами в нардепи.
Зокрема, другий кандидидат по 152-му округу, «свободівець» Олег Осуховський за 2013 рік задекларував 239 тисяч та не вказав майна членів сім’ї.
Також відомо, що рівненський кандидат у нардепи Дмитро Якимець має з сім`єю мільйон на рахунках у банку, Святослав Євтушенко розповів про свій ставок, а дохід адвоката-самовисуванця Миколи Бляшина склав 860 тисяч гривень.
В той же час висуванець Ярослав Гранітний каже що нема що декларувати: «Що тут декларувати... Ніфіга в мене нема». Комбат Капінос висуванець «Батьківщини» заробив 56 тисяч і не має майна окрім автівки, в тому числі не має власного житла. Екс-нардеп а нині самовисуванець Юрій Прокопчук задекларував 177 тисяч пенсії, кросовер Сузукі.

http://4vlada.com/rivne/39046

Опубликовано : 19.10.2014 10:31   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів