Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Олександр Герега та Андрій Шинькович подарували у с. Плужне швидку допомогу

31.10.2014 14:02 Текст:  Т+   T-  

 За словами - конкретні дії. У селі Плужне, де більше 3000 населення, швидка допомога вже від'їздила два експлуатаційні строки. А нової ніяк дочекатись не могли. "Подарунок на колесах" презентували засновники ГО "За конкретні справи" Олександр Герега та Андрій Шинькович.

 У ГО "За конкретні справи" особливо опікуються сферою охорони здоров'я. Ця галузь потребує постійного фінансування, а з боку держави його традиційно не вистачає. Робота тих, хто віддано рятує життя, заслуговує неабиякої поваги і уваги. Автомобіль швидкої - це те, що тут потрібно було найбільше. Та окрім цього роботи вистачає. Розбудова Хмельниччини - це те для чого прийшов Андрій Шинькович на 189 округ. 
Що ГО "За конкретні справи" прийшли працювати до них у Плужне, тутешні називають справжнім подарунком долі. Адже до цього часу окрім обіцянок нічого не бачили.
Оглянули громадські діячі об'єкти Плужного, які потребують нагальної допомоги. Серед таких - дитячі садки. Тут їх два, діє лише один, і той на 40 місць, при тому, що дітлахів у селі близько 200.
В Олександра Гереги за плечима величезний досвід роботи із розвитком освітньої, медичної та спортивної сфер. Попереду масштабна робота з реорганізації місцевих органів влади.
Потішили громаду й іншими планами, що вже незабаром будуть втілені у життя. Набуде обертів у Плужному і розвиток спорту. Сьогодні тутешній футбольній команді презентували новенькі м'ячі. Вже згодом для молоді запрацює спортивна зала. Є в списках конкретних справ і добудова місцевого храму. Загалом робота ГО "За конкретні справи" запланована і в інших районах. Адже розвиток Хмельниччини, як і України вцілому - основне завдання Олександра Гереги та Андрія Шиньковича.

Опубликовано : 31.10.2014 14:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів