Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому полетіли міліцейські голови

31.10.2014 14:05 Текст:  Т+   T-  

 

МВС пройшла перша хвиля люстрації. Закон про очищення влади у прямому сенсі під натиском натовпу ухвалили ще 16 вересня. Ухвалювали фактично в сліпу, бо на руках у депутатів не було повного тексту. А вже 29 жовтня, через 1,5 місяці «після майдана» люстрація перекрила дорогу у владу головному правоохоронцю області.

 

Кількамісячні протести – і закон про очищення влади нарешті ухвалили. У Раді його ставили на голосування три рази. Ще три  голосували в цілому – поки на табло не нашкребли 231 голос.

Поки Україна правила вибори про люстрацію забули…ненадовго.  І от 29 жовтня МВС запустило механізм кадрових змін. Виконувач обов’язків міністра Арсен АВАКОВ звільнив понад 90 осіб, у тому числі 8 генералів. Про це написав на своїй сторінці у ФЕЙСБУК.

Голоси порахували, а міліціонеру вціліти не вдалось. Офіційного розпорядження в обласному управлінні поки що не бачили. Немає на місці і самого Олександра РОЗІЗНАНОГО. Також в рамках закону «Про очищення влади» показали на двері заступникам прокурора Хмельницької області Руслану Мартиненку і Володимиру Шевчуку.  «Осиротіло» і регіональне відділення фонду державного майна. Воно  залишилось без начальника Ігоря ЛЮШЕНКА.

Тим, хто попав під «роздачу» до державних посад зась  на цілих 10 років.

Опубликовано : 31.10.2014 14:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів