Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому презентували більше 400 сортів фіалок

31.10.2014 14:09 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницький привезли кількасот сортів фіалок, що були виведені в Україні та за кордоном.

Хмельницький обласний літературний музей відкрив виставку фіалок, організовану громадською організацією Клуб «Сенполія-Захід». Фіалки різних кольорів та сортів презентували в літературному музеї 5 колекціонерів з Тернополя.

 Квіти, які представлені тут, зачаровують своїм різноманіттям, оскільки майже кожен кущик унікальний, є й такі, які представлені в єдиному екземплярі. 

-  Для мене фіалки стали справою мого життя. Зараз є дуже багато людей, які захоплюються фіалками, тому що ці квіти легкі у вирощуванні, прекрасно приживаються у кімнатних умовах, легко розмножуються, добре ростуть, та і взагалі дуже гарні, тому і стали такими популярними, - розповідає куратор виставки Зоя Герасимчук.

 На відкриття виставки зібралось багато відвідувачів, серед яких як дорослі, так і діти.

 - Дуже подобається виставка, навіть не знала, що є стільки сортів фіалок. Віднедавна сама почала ними займатись, у мене вже є 6 штучок. Мені сказали, що фіалки гармонізують простір, і я в цьому переконалася, - поділилась враженнями відвідувачка Леся.

 продовж виставки будуть надаватися безкоштовні консультації всім бажаючим щодо вирощування та утримування рослин.

Виставка триватиме до 2 листопада. Хмельничани та жителі області можуть ознайомитись з експонатами у Хмельницькому обласному літературному музеї за адресою вул. Грушевського, 68. Вхід – 10 гривень.

Вікторія Барицька

Опубликовано : 31.10.2014 14:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів