Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Оргкомітет визначився з ім’ям цьогорічного лауреата обласної премії імені Ніни Косарєвої (Відео)

31.10.2014 14:11 Текст:  Т+   T-  

 Нагадаємо запровадили відзнаку минулого року, аби вшанувати пам’ять відомої мисткині.

Премію імені Ніни Косаревої на Хмельниччині запровадили минулого року. Таким чином в області вирішили вшанувати пам’ять відомої майстрині, шкіряні роботи якої користуються неабиякою популярністю і в Україні, і за кордоном. 

  А ще ця відзнака – це своєрідний стимул митцям, які роблять рукотворну красу у різних техніках. Та своїми виробами прославляють рідну область і Україну.

Цьогоріч на присвоєння премії претендували дев’ятеро митців з різних куточків Хмельниччини. Працюють вони у різних напрямках – це вишивка, лозоплетіння, випилювання лобзиком, виготовлення ляльок-мотанок.

Члени оргкомітету довго радилися. Враховуючи майстерність виконання робіт, а також участь автора у різноманітних конкурсах та виставках цьогоріч премію іменні Ніни Косаревої присудили майстрині з Нетішина Олені Данилецькій. Вона займається виготовленням дивовижних виробів із лози. Нагороду лауреатка отримає 7-го листопада під час урочистостей, присвячених відзначенню Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/144162

Опубликовано : 31.10.2014 14:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів